Meny

SFP/GBIC/XFP/CWDM

Vi tilbyr ekte Direktronik-moduler for alle merker på markedet. Dette betyr at vi selv har ressursene som kreves for å programmere og justere koden slik at modulen er optimalisert for svitsjen som den skal sitte i. En gigantisk og helt unikt kodebiblioteker under stadig utvikling gir oss mer enn 40 000 ulike kombinasjoner som garanterer at du får riktig type. 

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

274

Range

SFP Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer
Vare.nr 20118968
SFP BiDi LC TX1550/RX1310 Multimode 1KM
669 NOK eks. mva
Vare.nr 20118969
SFP BiDi LC TX1310/RX1550 Multimode 1KM Industriell
474 NOK eks. mva
Vare.nr 20118775
1310nm, 220m
337 NOK eks. mva
 
BiDi, som i bidireksjonal/toveis, og WDM, som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg cirka 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det «lavdempede» spekteret.
1 630 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP28 Singlemode LC CWDM4 1271-1330nm 100Gbps 2km
2 460 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Temperaturbestandig SFP+ LR for utvidede temperaturområder. I en verden der digital kommunikasjon og dataoverføring står i sentrum, er 10G SFP+ LR Industrial Transceiver en robust og pålitelig løsning som dekker de mest krevende nettverksbehovene. Med muligheten til å håndtere datahastigheter fra 600 Mbit/s til 11,3 Gbit/s og en rekkevidde på opptil 20 km er disse enhetene ideelle for industrielle miljøer.
584 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Hastigheten og påliteligheten til dataoverføringen er av største betydning, og 32G FC-transceiveren utmerker seg. Denne høyytelsesmodulen er utviklet for å oppfylle de strengeste kravene i kommersielle miljøer, med datahastigheter på 28,05 Gb/s og en overføringsavstand på opptil 10 km.
6 580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
100G QSFP28 CWDM LR-transceiveren er designet for å tilby en stabil og effektiv dataoverføring over avstander på opptil 10 km. Med en valgbar bølgelengde for CWDM-multiplekseren og et strømbudsjett på 4,7 dB, er denne enheten egnet for langdistanseforbindelser. Dens evne til å overføre data over lengre avstander kan spille en viktig rolle i å koble sammen datasentre.
18 350 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20114714
1310, 10 km
11 380 NOK eks. mva
 
100G QSFP28 over én lysleder, simplex, opptil 10 km. Bruker bølgelengdene 1271 og 1331 over LC simplex. Power Budget 4,7 dB
7 570 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20114248
1295/1300/1305/1310nm
32 390 NOK eks. mva
Vare.nr 20114757
100m, 8x850nm
7 490 NOK eks. mva
 
SFP for video som klarer SD-, HD-, 3G-, 6G- og 12G-SDI over LC simplex singlemode.
3 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
400G QSFP-DD til 50G SFP56 breakout-kabel der du kan koble 8 stk. 50G-porter til 1 stk. 400G-port. Du kan konfigurere den ene siden av QSFP-DD på én måte og den andre siden av SFP56 på en annen måte. Kontakt oss for riktig valg av konfigurasjon.
4 110 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP56 til SFP56 passiv DAC (Direct Attach Cable). Normalt trekker den bare 0,02 W i strømforbruk, og derfor er passiv DAC så populær når du vil koble til svitsjer, servere, rutere eller annet utstyr på korte avstander.
663 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20113177
300 m 100G
3 130 NOK eks. mva
Vare.nr 20113176
Multimode 300 m (ESR) 25 Gbps
701 NOK eks. mva
Vare.nr 20113046
32G SFP28 LR, 1310nm, SM, 10km, DDM
2 160 NOK eks. mva
 
SFP for cybersikkerhet der funksjonen mangler helt for kommunikasjon i den ene retningen. Kommunikasjon kan bare bevege seg i den ene retningen med separate sendere og mottakere. Den ene mangler helt mottaker og den andre mangler helt sender. Senderen er TX (sende) og mottakeren er RX (motta)
15 270 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter