Meny

Direktroniks ekte SFP-er, bedre enn merkeleverandøren - til en bedre pris direkte fra lageret!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Ring hvis du har spørsmål, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!

Produkter (38)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
38

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer

Range

Vare.nr 133-4248
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
339 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4240
10GBase-LR (long reach) for singlemode 20km bruker 1310nm bølgelengde. På avstand kortere enn 1km bør man bruke en demper på ca 2-3dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
520 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-5574
Blå, grønn eller oransje SFP+ Direct Attach Cable. Det er ikke bare nettverkskabler som kan fargekodes. Nå får du SFP+ DAC i flere farger. Effektforbruket med SFP+ DAC-kabel er svært lavt, noe du kan lese mer om i lenken i produktbeskrivelsen.
365 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-1400
SFP+Cu Direct Attach er et produkt å bruke som kortere patcckabel i stedet for dyrere SFP-er og fiberkabel på hastigheter opp til 10GB.
158 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4253
CWDM står for Coarse Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret. En 10G Ethernet-port bruker altså bare en brøkdel
3 310 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4307
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret.
1 120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4518
1550nm, CDR
10 800 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4655
10 Gigabit Ethernet på kobber kan etter lang ventetid nå brukes på SFP+. De fleste merkeprodusenter har ikke dette i sitt eget utvalg og derfor identifiserer denne seg som en SFP+ SR for å fungere korrekt.
0 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 188-3020
1310nm
2 530 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-3347
Temperaturbestandig SFP+ LR for utvidede temperaturområder
964 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 188-3021
850 nm, 100 m
1 740 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4517
50GHz, 99 channels
16 480 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-3338
Denne SFP+ er en helt vanlig 10GBase-LR med nedjustert effekt slik at du skal kunne bruke SFP+ singlemode på meget kort avstand uten behov for demper. Du trenger derfor ikke demper til dette produktet selv når avstanden er kort.
365 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 188-3049
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
356 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 188-3088
SFP+ 10G OTN 120 km Tunable DWDM ZR+ 80ch med FEC
39 810 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4243
10GBase-ER (extended reach) for singlemode 40km bruker 1550nm bølgelengde og en kraftigere EML-laser. Det gjør at man på kortere avstand enn 20km bør bruke en demper på ca. 5dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
1 370 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
716 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
1 120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4418
1550nm, -40/+85°C
7 430 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4325
Siden du bare når ca. 33 meter med 10G på en gammel Multimode OM1-fiber, så blir løsningen LRM når du vil nå lengre. SFP+ 10G 1310nm istedenfor 850nm gjør at du kan nå lengre på en gammel multimode OM1-kabel. Du når opp til ca. 220 meter på fiber som er OM1 Multimode.
621 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4246
10GBase-ZR finnes ikke som ratifisert standard, men er godt akseptert som en de facto-standard i bransjen for avstand opp til ca 80km. En kraftigere variant av "ER" som også den krever dempere hvis avstanden er kortere enn 20km, vi anbefaler ca 10dB.
3 720 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter