Meny

Direktroniks ekte SFP-er, bedre enn merkeleverandøren - til en bedre pris direkte fra lageret!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Ring hvis du har spørsmål, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

50

Range

SFP Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer
 
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
294 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+Cu Direct Attach er et produkt å bruke som kortere patcckabel i stedet for dyrere SFP-er og fiberkabel på hastigheter opp til 10GB.
202 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Denne SFP+ er en helt vanlig 10GBase-LR med nedjustert effekt slik at du skal kunne bruke SFP+ singlemode på meget kort avstand uten behov for demper. Du trenger derfor ikke demper til dette produktet selv når avstanden er kort.
423 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-LR (long reach) for singlemode 20km bruker 1310nm bølgelengde. På avstand kortere enn 1km bør man bruke en demper på ca 2-3dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
423 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Blå, grønn eller oransje SFP+ Direct Attach Cable. Det er ikke bare nettverkskabler som kan fargekodes. Nå får du SFP+ DAC i flere farger. Effektforbruket med SFP+ DAC-kabel er svært lavt, noe du kan lese mer om i lenken i produktbeskrivelsen.
464 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10 Gigabit Ethernet på kobber kan nå endelig brukes på SFP+. De fleste merkevareprodusentene har ikke dette i sitt sortiment, og derfor identifiserer denne seg som en SFP+ SR, DAC eller lignende for å fungere korrekt.
965 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Aktiv SFP+ Direct Attach Cable (DAC) for mer stabiel koblinger på lengre avstand. Vi anbefaler aktiv kabel fra og med 7 meter, men tilbyr også passiv kabel for gunstige forhold når prisen er avgjørende.
573 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
797 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-ZR finnes ikke som ratifisert standard, men er godt akseptert som en de facto-standard i bransjen for avstand opp til ca 80km. En kraftigere variant av "ER" som også den krever dempere hvis avstanden er kortere enn 20km, vi anbefaler ca 10dB.
3 870 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
423 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-ER (extended reach) for singlemode 40km bruker 1550nm bølgelengde og en kraftigere EML-laser. Det gjør at man på kortere avstand enn 20km bør bruke en demper på ca. 5dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
1 610 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
507 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP for cybersikkerhet der funksjonen mangler helt for kommunikasjon i den ene retningen. Kommunikasjon kan bare bevege seg i den ene retningen med separate sendere og mottakere. Den ene mangler helt mottaker og den andre mangler helt sender. Senderen er TX (sende) og mottakeren er RX (motta)
15 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4518
1550nm, CDR
13 380 NOK eks. mva
893 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4418
1550nm, -40/+85°C
2 190 NOK eks. mva
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret.
797 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Endelig kan du gjøre 10G over langdistanse takket være Direktroniks nye SFP som benytter de høyere bølgelengdene 1490/1550 i stedet for de tidligere 1270/1330. Takket være den lavere dempingen vil du endelig kunne komme langdistanse på det som tidligere har vært utilgjengelig på 10G og simpleks.
8 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Temperaturbestandig SFP+ LR for utvidede temperaturområder. I en verden der digital kommunikasjon og dataoverføring står i sentrum, er 10G SFP+ LR Industrial Transceiver en robust og pålitelig løsning som dekker de mest krevende nettverksbehovene. Med muligheten til å håndtere datahastigheter fra 600 Mbit/s til 11,3 Gbit/s og en rekkevidde på opptil 20 km er disse enhetene ideelle for industrielle miljøer.
585 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
8 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter