Meny

Kabler

30 års samlet kunnskap om kabler og kabelnett, så vi fusker ikke med vår kvalitet, men er svært opptatt av å holde høy standard til kundene våre. Våre høye krav garanterer alltid en bedre verdi enn det standarden anbefaler. Med vår høye tekniske kunnskap kan du som kunde dra nytte av vår kunnskap, sikre leveranser og god service. Under våre 30 år i bransjen har vi levert store mengder kabler til multinasjonale bedrifter. Med et lager av flere hundre ulike typer kan vi garantert alltid tilby våre kunder en kabel på lager!

 

Produkter (173)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
173

Modell

Vis mer

Kategori

Vis mer

Farge

Vis mer

Krysset

Vis mer

Miljø

Vis mer

Modell fiberkabel

Vis mer

MM/SM

Vis mer

Duplex/Simplex

Vis mer

Uttak fordon

Vis mer

Uttak strømkilde

Vis mer

Maksimal ampere

Vis mer

Fasene

Vis mer

Ekstra funksjonalitet

Vis mer

Lengde (m)

Lengde (m) fiberkabel

Vare.nr 05-0110
Meter Maid er en bærbar analog el-måler med høy presisjon som er universell og anvendelig i en rekke sammenhenger, både innen- og utendørs.
2 360 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2720
Ladekabelen for ladestasjoner og deg med type 1-kontakt i kjøretøyet, dvs. de fleste amerikanske og japanske bilmerker. Den spiraliserte funksjonen (den fjærende funksjonen) gjør at kabelen unngår å havne på bakken og samle mye smuss, som du drar med deg inn i bilen.
1 990 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2532
DVI (Digital Visual Interface) er en standard for LCD-skjermer. Den ble først og fremst utviklet for å unngå den doble konverteringen som skjer i dag med den analoge tilkoplingen. Med DVI kjører man digitalt hele veien og får på den måten bedre bilde og mulighet til høyere oppløsning!
110 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 06-8080
2–4 fiber kombinert inne-/utekabel for installasjon inne og ute. Den praktiske konstruksjonen med kun 7,0 mm i utvendig diameter gjør den enkel å avisolere og praktisk å arbeide med. Et godt valg når man ønsker en «kraftigere» kabel til installasjoner der vanlig fiberpatchkabel virker for svak. Uten halogen, med flammehemmende isolasjon (HFFR).
19,30 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0005
Den låsbare kontakten er universell og passer alle han-kontakter uansett i hvilket produkt de sitter. Det gjør det enkelt oppgradere eksisterende installasjoner med en ny sikrere strømforsyning uten andre problemer enn å bytte ut strømkabelen.
51,80 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0080
Strømkabel, kabel med støpte kontakter, som passer mellom vegguttak og apparatinngang. IEC320 C13-C14
72,50 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1134
MPO kabler er en praktisk løsning når behovet for stadig større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. MPO-4xLC duplex består av 8 fiber og er den vanligste koblingen hvis man vil direktekoble mellom QSFPer og SFP+/XFP uten å gå via MPO-kassettene.
847 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 08-0325
Reduser belastningen på kabel og uttak ved å bruke riktig utgangsvinkel. Du reduserer risikoen for driftsavbrudd og ødelagte koblinger.
89,80 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4090
Setup.exe for enklere installasjoner
1 590 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 09-0825
Kombinasjonsverktøy for Krone og 110-terminal
361 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1880
OM3 (Optical multimode 3) av 50/125 multimode fiber og kreves for å oppnå maksimal lengde på 300 meter for 10 Gbit Ethernet (10 GBaseSR) og er også tilpasset for 40G og 100 G. OM3 har blitt det naturlige valget for 50/125 fiberkabel for 10 Gbit Ethernet. For å oppnå maksimal lengde for 10 Gbit (550 meter) med multimodefiber kreves OM4 .
33,90 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2770
Forlengerkabel for ladekabler av type 1 som er praktisk å ha med når en vanlig kabel ikke er nok.
1 720 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0461
Multimode 62,5/125 OM1 brukes på korte avstander og har en båndbredde på 200 MHz.km/850 nm-500 MHz.km/1310 nm. På 10 Gb er makslengden 33 meter på 62,5/125 OM1. Multimode OM1 støtter ikke 40 Gb og 100 Gb, der kreves OM3 eller OM4.
73,40 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0441
Singlemode fiber har en tynn sentral kjerne. På grunn av dette reduseres antallet lysrefleksjoner som skapes av lyset gjennom kjernen, noe som senker dempingen og skaper muligheten for signalet å ferdes lengre. Vanligste standarden på singlemode fiber er 9/125.
109 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1800
Tilkobingskabel hvit for villa. Tilkoblingskabelen utgjøres av en fiber ( Simplex). G657 for mindre bøyeradius. LSZH
57,60 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 06-7802
2-24 fiber kombinert innendørs/utendørs kabel for installasjon innendørs og utendørs. Den smidige konstruksjonen sammen med fiber gjør den enkel å avisolere og gir en problemfri forlegging/installasjon.
30,90 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-2900
En kraftig armert fiberkabel på utrykningsvogn for nødhjelp i datanettet, midlertidige oppkoblinger for TV-sendringer, konferanser, idrettsarrangement, konserter med mer.
8 550 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 09-0815
Avisoleringsverktlø for 5-6.2mm kabel
31,20 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0875
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
927 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0098
Strømkabel, kabel med støpte kontakter, som passer mellom stikkontakt og apparatinntak C13-Schuko ( DIN49441)
82,30 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20-5203
Nå kan du enkelt ettermontere overspenningsvern på et hvilket som helst utstyr. Med vernet montert direkte på skjøteledningen trengs det verken teknisk kompetanse eller el-kompetanse å beskytte utstyret mot lyn og overspenninger.
1 050 NOK
Finnes i flere varianter