Meny

Kabler

30 års samlet kunnskap om kabler og kabelnett, så vi fusker ikke med vår kvalitet, men er svært opptatt av å holde høy standard til kundene våre. Våre høye krav garanterer alltid en bedre verdi enn det standarden anbefaler. Med vår høye tekniske kunnskap kan du som kunde dra nytte av vår kunnskap, sikre leveranser og god service. Under våre 30 år i bransjen har vi levert store mengder kabler til multinasjonale bedrifter. Med et lager av flere hundre ulike typer kan vi garantert alltid tilby våre kunder en kabel på lager!

 

Produkter (177)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
177

Modell

Vis mer

Kategori

Vis mer

Farge

Vis mer

Krysset

Vis mer

Miljø

Vis mer

Modell fiberkabel

Vis mer

MM/SM

Vis mer

Duplex/Simplex

Vis mer

Uttak fordon

Vis mer

Uttak strømkilde

Vis mer

Maksimal ampere

Vis mer

Fasene

Vis mer

Ekstra funksjonalitet

Vis mer

Lengde (m)

Lengde (m) fiberkabel

Vare.nr 05-0110
Meter Maid er en bærbar analog el-måler med høy presisjon som er universell og anvendelig i en rekke sammenhenger, både innen- og utendørs.
2 360 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-9910
Gjør den lysende patchkabelen til din nye kabelstandard i racket, så slipper du forstyrrende feilkoblinger. Med et blinkende lys i selve kontakten slipper du å lure på hvilke kabelender som hører sammen. I tillegg blir kabelstrekkingen mer effektiv når man kan jobbe buntvis istedenfor en og en.
236 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 06-8080
2–4 fiber kombinert inne-/utekabel for installasjon inne og ute. Den praktiske konstruksjonen med kun 7,0 mm i utvendig diameter gjør den enkel å avisolere og praktisk å arbeide med. Et godt valg når man ønsker en «kraftigere» kabel til installasjoner der vanlig fiberpatchkabel virker for svak. Uten halogen, med flammehemmende isolasjon (HFFR).
19,30 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0005
Den låsbare kontakten er universell og passer alle han-kontakter uansett i hvilket produkt de sitter. Det gjør det enkelt oppgradere eksisterende installasjoner med en ny sikrere strømforsyning uten andre problemer enn å bytte ut strømkabelen.
51,80 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2700
Med justerbar effekt unngår du risikoen for å overbelaste strømnettet når du lader kjøretøyet via en vanlig stikkontakt. Med vår justerbare ladekabel kan du gradvis stille inn effekten fra 6 A og oppover. Det gjør den perfekt også til motorvarmerkontakter, som ofte har sikring som tåler 6 A.
4 810 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 09-0105
Fiberkapp med oppsamlingsbeholder.
2 350 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 06-7802
2-24 fiber kombinert innendørs/utendørs kabel for installasjon innendørs og utendørs. Den smidige konstruksjonen sammen med fiber gjør den enkel å avisolere og gir en problemfri forlegging/installasjon.
30,90 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2770
Forlengerkabel for ladekabler av type 1 som er praktisk å ha med når en vanlig kabel ikke er nok.
1 720 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 04-4090
Setup.exe for enklere installasjoner
1 590 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-8100
Nettverkskabel Cat 6 støtter bredbånd opptil 250 MHz og en hastighet på opptil 10 Gbit/s. Cat 6 nettverkskabel er den mest brukte standarden i dag. Cat.6 SFTP nettverkskabel er skjermet for å beskytte mot forstyrrelser og samtidig gjøre kabelen fysisk sterkere. Cat 6 UTP er uskjermet nettverkskabel og brukes der det er ikke behov for skjerming. Kablingen er LSZH.
0 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-6250
RJ45-kabler i ulike farger, med støpt strekkavlastning, spesifisert opp til 100 MHz. Brukes normalt som krysskobling og såkalt drop-kabel mellom vegguttak og nettverkskort i lokale nettverk.
16,20 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 06-7826
Ekstra slitesterk utendørskabel med armering For ekstra slitestyrke velger man armert utendørskabel. Legges i fiberbeskyttelsesrør eller direkte i bakken. Kabelen er av såkalt "loose tube"-konstruksjon og har løse fiber i tuber rundt en sentral strekkforsterkning. Over tubene ligger lag med strekkforsterkning, PE-mantel og korrugert stålplate. En gelfylt (Tixotrop) isolering samt vannblokkerende teip rundt fiberparene gir beste vannsperre til bruk i de fleste miljøer. Kan bestilles i ønskede lengder ferdig kontaktert. Ta gjerne kontakt for mer informasjon.
23,60 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2345
Aktiv HDMI-kabel for å beholde god bildekvalitet og uten forstyrrelser over lengre strekk, samtidig som kabelen er enkel å legge. Støtter alle standarder, som HDMI 2.0 HDCP 2.2 etc. 10, 15 og 20 meter som kobberkabel, og deretter med fiber for videosignalet.
527 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0876
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
1 010 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-2920
OM5 er den fremtidige multimodeklassifiseringen. Når kravene til båndbredde øker, viser OM5 sin styrke. Forskjellen mellom OM4 og OM5 ser ikke ut til å være så stor, men når du får støtte for en større båndbreddeområde på 850-950 nm, kan du overveie fordelene.
94,50 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-2335
HDMI-kabel 2.0 med spesialdesignet låsekobling. Sikrer at kontakten ikke løsner, og gir en sterkere tilkobling sammenlignet med andre HDMI-kabler. «Låsepinnene» midt i kontakten sørger for at den låses med høy friksjon mot chassiskontakten.
37 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0875
MPO-kabling er en pratisk optisk løsning når behovet for større båndbredde har økt i datasenteret. En effektiv måte å levere 40 Gb og 100 Gb med høy ytelse. En kabel inneholder 12 fiber eller 6 stk duplex kanaler i hver kontakt, som sparer en hel del penger og plass i datasenteret.
927 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-0662
SC/APC-SC/APC med APC sliping som er lett konveks og noe vinklet for å få redusert refleksjonsdemping. Dette er ekstra viktig når man overfører videosignaler.
62,50 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 90-2254
500m, blå
1 560 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0080
Strømkabel, kabel med støpte kontakter, som passer mellom vegguttak og apparatinngang. IEC320 C13-C14
72,50 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1800
Tilkobingskabel hvit for villa. Tilkoblingskabelen utgjøres av en fiber ( Simplex). G657 for mindre bøyeradius. LSZH
57,60 NOK
Finnes i flere varianter