Meny

Fiberbokser med design for å skrues i 19" rack eller alternativt direkte for veggmontering.

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

21

Ustyr

Vis mer
7 560 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Flere tilkoblinger på samme overflate. MPO (Multi-fiber Puch ON) er et universelt kabelsystem for fibernett. Mer effektiv og enklere installasjon siden hver kontakt inneholder 12 eller 24 fibre.
1 100 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Liten flate med plass for mange tilkoblinger. Opptil 96 LC og 48 SC gjør dette panelet til en god løsning når utseende og funksjon er svært viktig.
925 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Praktisk veggmontert ODF-boks med plass til seks eller åtte adaptere for LC, ST og SC. Med plass til opptil hele 24 fiber (LC Quad), får du en løsning som tar minimalt med plass, og som kan installeres nesten hvor som helst, så lenge det er en vegg der.
450 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
398 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
ODF-patchepanel som er effektivt og lett og jobbe med, for montering i DIN-skinne, alternativt frittstående bruk. Den uttrekkbare fronten tilbyr låsing i ytterstillingen slik at man enkelt kan jobbe bekvemt uten risiko for att panelet faller ut av kabinettet.
4 330 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
24-porters fiberpanel/ODF for DIN-montering for industrimiljø. Enheten leveres utstyrt med plass til totalt 24 SC eller 48 LC-fibre og leveres med DIN-feste for montering på DIN-skinne.
929 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Fiberpanel for både SC og LC, men også simplex, duplex og quad. Nå trenger du ikke å lete lenger. Her er riktig panel for alle fiberinstallasjonene dine. 12, 24, 48 eller 96 uttak.
600 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
10 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
99,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Smart, praktisk og fleksibelt panel for LC/SC. Kan endres i fremtiden, bare bytt til nytt frontpanel når behovet endres. Utskiftbare frontpaneler finnes i 1 eller 2 HE fra 12SC simplex til 48LC Quad.
497 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 138-7033
Fiberbox 10" (med ram & tillbehör)
1 360 NOK eks. mva
 
Enkelt og praktisk fiber panel i 1,5 mm metallplater med uttrekkbar skuff for enkel tilgang og skifting av overskuddskabel. Solid tommelskruer sørger for at du slipper å finne frem verktøykassen for å åpne.
777 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 138-1200
Multi-fiberpanel med plass til tre kassetter
962 NOK eks. mva
 
MPO (Multi-fiber Push On) er et universelt kabelsystem for fibernett som effektiviserer krysskobling og installasjon ved at hver kontakt inneholder inntil tolv eller tjuefire fibere.
3 040 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Roterbart panel for enkel og trygg installasjon. Se enkelt det du gjør, samtidig som du slipper å stå trykt inn i skapet. Du trenger bare å rotere panelet for tilkobling eller komplettering. Løsningen tilbyr også beskyttelse for innkommende kabler via en beskyttelseskanal.
419 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
1 360 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 138-1402
24 ST, multimode OM1/OM2 (beige)
7 290 NOK eks. mva
Vare.nr 138-1304
För 24xST simplex
1 020 NOK eks. mva
Vare.nr 104-4066
Kassett STP Cat6 1x1.3m vit
336 NOK eks. mva
 
Komplett rackmonteringsløsning for DIN-montert utstyr. Produktet har justerbar dybde fra 2,5 til 20,55 cm, slik at du enkelt kan justere dybden etter ditt behov. I tillegg til selve chassiset medfølger også holdere for montering samt skruer til disse. DIN-skinne medfølger naturligvis også.
1 140 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter