Meny

Direktroniks ekte SFP-er, bedre enn merkeleverandøren - til en bedre pris direkte fra lageret!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Ring hvis du har spørsmål, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

24

Range

SFP Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Kontakttype

Vis mer
 
QSFP28 Singlemode LC CWDM4 1271-1330nm 100Gbps 2km
2 580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Koble sammen QSFP28 100G med SFP28 25G med breakout direct attach cable (DAC).
1 710 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP28 till 4xSFP28 Breakout Active Optical Cable (AOC) 100G
12 160 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
100G til 100G med en passiv direct attach cable (DAC) når du skal koble sammen to QSFP28-porter. Sannsynligvis den enkleste måten å bruke 100G på.
1 320 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP28 ER4 (Light) for avstand opp til 30 km på 100Gbps
18 680 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20114248
1295/1300/1305/1310nm
52 690 NOK eks. mva
 
QSFP28 for 100G opp til 10 km på singlemode duplex-fiber.
3 370 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
4 470 NOK eks. mva
Vare.nr 20104095
QSFP28 ER4 100G, 1296-1309, Singlemode, 80km LC
28 610 NOK eks. mva
Vare.nr 20104077
QSFP28 ER4 100G, 1296-1309, Singlemode, 40km LC
31 060 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4807
QSFP28 CLR4+, 1271–1330 nm, Singlemode, 10 km LC
10 410 NOK eks. mva
 
QSFP28 AOC når du ønsker lav Bit Error Rate (BER). Til sammenligning er den optiske kabelens BER rundt en tusendel av den for kobberkabelen (DAC). Sagt litt enklere velger man mellom en feil hvert 100. sekund eller en hvert 100 000. sekund.
8 980 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
4 070 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4825
QSFP28 DR1 100G Single Channel
24 190 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4826
QSFP28 FR1 100G Single Channel
29 570 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4666
4 x 1310 nm, MPO, 2 km
6 030 NOK eks. mva
 
QSFP28 100 Gbps med MPO-kontakt
1 760 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20112428
QSFP28 SR2 Multimode CS Duplex UPC 850 nm 100 Gbps
5 680 NOK eks. mva
Vare.nr 20113177
300 m 100G
3 270 NOK eks. mva
Vare.nr 188-0276
QSFP28 128G Fibre Channel, 4x850nm, Multimode MPO
11 380 NOK eks. mva