Meny

Stikkontakt

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

21

Ustyr

Vis mer
 
Innfelt veggboks for å koble til 1, 2 eller 3 keystone jack. Ramset med lokk 80 x 80 og sentral plate 50 x 50. Fungerer for både Cat.6 og Cat.6A.
36,30 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
En rimelig serie veggbokser i både skjermet og uskjermet versjoner, som tilfredsstiller Cat 6. Robust og stilig design for utenpåliggende montering.
63,70 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
En 1000 Mbps nettverkskabel er følsom for skjøter og overganger. Det kan derfor være risikabelt å skjøte nettverkskabler hvis man ikke bruker riktig metode.
36 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Veggbokser i rett utførelse for innfelt montering med en støvluke tilpasset de fleste Keystone-kontakter. Nå tilpasset både apparatbokser og kabellister, men kan også fungere direkte på veggen.
28,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 104-0750
Utomhus dosa IP67 med 2x45 Keystone
684 NOK eks. mva
Vare.nr 20113713
Box 86x86x50mm
27,40 NOK eks. mva
 
100BaseT-dobleren gir mulighet til enkel utvidelse av eksisterende datanett. 10/100 BaseT-installasjonen benytter kun to av installasjonskabelens fire par. Dobleren gir på den måten mulighet for to uttak.
58,80 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 104-0761
Monteringsboks for koplingsplugger
117 NOK eks. mva
Vare.nr 104-0682
Utenpåliggende 2xRJ45, uskjermet
42,80 NOK eks. mva
Vare.nr 104-0760
Infällt uttag för Keystone
26,40 NOK eks. mva
 
En serie elegante monteringsrammer for høye krav.
62,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
22,20 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20111232
Cat6A STP
71,10 NOK eks. mva
 
Tilkoplingsplate i rustfritt for uttak som passer utendørs og i industrimiljø. Fås i tre versjoner for 1, 2 eller 4 uttak.
75,70 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 104-4350
to uttak for SC simplex eller LC duplex-adapter
83,10 NOK eks. mva
Vare.nr 20104019
4 uttak for SC simplex- eller LC duplex-adapter
75,50 NOK eks. mva
 
Solid metallboks for terminering av fiber innendørs. Veggmonterte bokser med plass til både SC simplex/duplex, men også LC duplex/quad.
151 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter