Meny

Forlenger/splitter-Multigrensesnitt

Produkter (12)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

12

Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Oppløsning

Vis mer
 
4K HDMI/KVM og USB over IP Extender, 1 x SFP, 1 x RJ45, KVM, USB, justerbar ID, versjoner med PoE-mating
4 320 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Denne HDMI-sender/mottakerpakken basert på HDBaseT gir HDMI2.0 ukomprimert 4K@60Hz YUV 4:4:4, CEC, EDID, HDR10, 3D, HDCP1.4/2.2, med IR og RS-232, alt dette sendes over en opptil 100 m lang nettverkskabel av Cat5e/Cat6-kvalitet.
3 940 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Signalforlengelse via Local Area Network (LAN), med ubegrensede muligheter for seriekobling ved å legge til flere mottakere. Denne Extender-pakken inneholder både sender og mottaker som overfører HDMI-signaler via eksisterende Cat5e/6-kabel i opptil 120m.
2 390 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Sender og mottaker for HDMI 4K, fiber 1 m til 80 km uten tap
4 940 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr113-0246
EL5363 HDMI (1920x1200), USB 2.0, Audio, 100m Cat5e/6/7
9 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Fiberlenkepakke som er ferdig konfigurert for å overføre DANTE og AVB nettverkslyd.
19 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr20101271
Pakke med sender og mottaker, HDBaseT-forlenger
8 540 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr125-0626
HDMI-forlenger, Multimode LC simplex
11 600 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr20101099
HDBaseT-bryter, Type-C, VGA, HDMI, HDMI 2.0
5 240 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Fiberlenkepakke som er ferdig konfigurert for å overføre MAID AES10 lyd via fiber.
23 680 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr125-0555
DVI/lyd via 2-fiber opp til 2 km
10 960 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Stereo Audio med serie og kontaktdata via fiberlenke, via punkt til punkt, ett til mange eller som en sløyfe.
11 180 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter