Meny

Nettverkskort

Nettverkskort for fiber, kobber eller fleksible for SPF-modul tilbyr vi i flere ulike utførelser. Selv om antall PC- og serverbyggere i Sverige har blitt lavere med årene, finnes det fortsatt behov for å øke tilgangen til serveren eller få mer fleksibel tilkobling via SFP eller kanskje USB. Vi har tilgang til en rekke nettverkskort, så selv om du ikke finner nøyaktig det du ser etter, kan vi sikkert finne det til deg på kort tid, kontakt oss så hjelper vi det.

Produkter (8)
Vare.nr 20100231
1 x SFP+ PCI-E
3 640 NOK eks. mva
Vare.nr 20100304
Dual 10Gt SFP+ PCI Express
5 540 NOK eks. mva
Vare.nr 121-0470
Quad gigabit SFP PCI Express
3 700 NOK eks. mva
Vare.nr 121-0435
10/100/1000 Ethernet PCI nettverkskort
117 NOK eks. mva
Vare.nr 134-1006
PCI 10/100 Mbps:RJ45
118 NOK eks. mva
Vare.nr 20100137
Quad gigabit SFP PCI Express
3 490 NOK eks. mva
Vare.nr 121-0432
10/100 Ethernet PCI nettverkskort for PC
67,90 NOK eks. mva
 
EtherWAN GE3000 PCI Express 1.0a Gigabit nettverkskort for singlemode og multimode fiber gir høyeste sikkerhet hele veien til server eller arbeidsstasjon. Et kraftig kort med egen NDIS5 (IP,TCP,UDP) checksum-kontroll som avlaster datamaskinens prosessor og dermed gir høyere ytelse.
2 360 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter