Meny

Nettverkskort

Nettverkskort for fiber, kobber eller fleksible for SPF-modul tilbyr vi i flere ulike utførelser. Selv om antall PC- og serverbyggere i Sverige har blitt lavere med årene, finnes det fortsatt behov for å øke tilgangen til serveren eller få mer fleksibel tilkobling via SFP eller kanskje USB. Vi har tilgang til en rekke nettverkskort, så selv om du ikke finner nøyaktig det du ser etter, kan vi sikkert finne det til deg på kort tid, kontakt oss så hjelper vi det.

Produkter (8)
Vare.nr 20100304
Dual 10Gt SFP+ PCI Express
5 570 NOK eks. mva
Vare.nr 121-0432
10/100 Ethernet PCI nettverkskort for PC
69,20 NOK eks. mva
Vare.nr 20100231
1 x SFP+ PCI-E
3 670 NOK eks. mva
Vare.nr 20100137
Quad gigabit SFP PCI Express
3 510 NOK eks. mva
Vare.nr 134-1006
PCI 10/100 Mbps:RJ45
120 NOK eks. mva
 
Et kraftig serverkort basert på Intels 82580-control med støtte for flerkjerneprosessorer og servervirtualisering på PCI Express Gen2.0 grensesnitt. Fire uavhengige porter med kapasitet for full duplex 2Gbps per port utbedrer flaskehalsene som finnes i belastede lagrings- og servermiljøer.
3 690 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 121-0435
10/100/1000 Ethernet PCI nettverkskort
120 NOK eks. mva
 
EtherWAN GE3000 PCI Express 1.0a Gigabit nettverkskort for singlemode og multimode fiber gir høyeste sikkerhet hele veien til server eller arbeidsstasjon. Et kraftig kort med egen NDIS5 (IP,TCP,UDP) checksum-kontroll som avlaster datamaskinens prosessor og dermed gir høyere ytelse.
2 370 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter