Meny

Direktroniks ekte SFP-er, bedre enn merkeleverandøren - til en bedre pris direkte fra lageret!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Ring hvis du har spørsmål, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!

Produkter (13)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
13

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Range

 
QSFP+ AOC (Active Optical Cable) for 40Gbps har mange fordeler sammenlignet med dens kobberbaserte passive eller aktive motpart "Direct Attach". Ikke minst fordi det blir enklere med en enkel kabeltype.
3 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP+ passive direct-attach (DAC) er den billigste måten å krysskoble mellom utstyr over korte avstander.
811 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP+ Direct Attach Cable til 4 x SFP+. Når du må koble sammen flere 10G-switcher til en 40G-switch.
1 090 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP+ eller Quad SFP+ er en 4-kanas 10Gbps-modul for 40Gbps trafikk på Ethernet, Fiber Channel og QDR Infiniband. I denne utformingen for multimode og for 10GBase-SR4 når du ca 100m på OM3-fiber og 150m på OM4.
962 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-4814
QSFP+ LX4 40 Gbps, CWDM 2 km på SM, 150 m på OM3
6 930 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
8 000 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-3963
MPO-12 kontakt
1 750 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr188-0232
1270/1290/1310/1330nm
4 910 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr188-0261
QSFP+ MM IR4, 40 Gbps, 1270-1330 nm LC, 100 m, DDMI
8 400 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-4498
1270/1290/1310/1330nm
12 540 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr188-0070
QSFP+ til SFP+-adapter, QSA-adapter
1 990 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
6 280 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
6 460 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter