Meny

Direktroniks egne Video SFP-er

Bedre enn merkeleverandørenes – til en bedre pris, direkte fra lager.

Som alle vet koster Video-SFP skjorten. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne Video SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre Video SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Hvis du har spørsmål, kan du ringe oss på +46 (0) 8 52 400 700. Vi hjelper deg gjerne, og vi svarer med én gang.

Produkter (14)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

14

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Range

 
Video SFP for kostnadseffektiv videooverføring av to kanaler over CWDM på singlemode duplex-fiber. Denne SFP sender data i hastighet fra 50 Mbps opptil 2,970 Gbps. SMPTE ST-297-2006-kompatibel.
1 940 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
2 410 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
2 600 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Video SFP for kostnadseffektiv video-overføring over singlemode dupleks-fiber. Denne SFP sender og tar imot data i hastigheter fra 50 Mbps opp til 11,88 Gbps. Kompatibel med SMPTE ST-297-2006, ST2081 og ST-2082.
5 620 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
4 820 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
6 520 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
6 460 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4843
SFP HDMI Type D, HD Video (3G) mottagare, MSA
6 180 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4842
SFP HDMI Type D, HD Video (3G) sändare, MSA
5 140 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4880
SFP 3Gbps enkel videomottaker, 20 km Non-MSA
1 340 NOK eks. mva
 
Video-SFP for kostnadseffektiv videooverføring av to kanaler på singlemode duplex-fiber. Denne SFP sender data i hastighet fra 50 Mbps opptil 2,970 Gbps. SMPTE ST-297-2006-kompatibel.
1 640 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4879
SFP 3Gbps dobbel videomottaker, 40 km Non-MSA
1 780 NOK eks. mva
 
Video SFP for kostnadseffektiv video-overføring over singlemode dupleks-fiber. Denne SFP sender og tar imot data i hastigheter fra 50 Mbps opp til 2,97 Gbps. SMPTE ST-297-2006-kompatibel.
1 340 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
1 640 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter