Meny

Vare.nr 133-4880

SFP 3Gbps enkel videomottaker, 20 km Non-MSA

Video-SFP for kostnadseffektivt videomottak av en kanal over singlemode simplex fiber. Denne SFP mottar data i hastighet fra 50 Mbps opptil 2,970 Gbps. SMPTE ST-297-2006-kompatibel. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering >21 dager
1 460 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Video-optimalisert SFP for kostnadseffektivt videomottak av en kanal over singlemode simplex fiber. Denne SFP mottar data i hastighet fra 50 Mbps opptil 2,970 Gbps. SMPTE ST-297-2006-kompatibel.

    For å sikre feilfritt mottak inneholder standardene en datascrambler/descrambler for å skape mange overganger i de serielle dataene, noe som gjør det enklere for mottakeren å beholde timingen. Som et resultat er det enkelte kombinasjoner av scrambler-tilstand og databitenes kryptering som fører til en sekvens av opptil 20, etterfulgt av enere eller nuller. Disse sekvensene kalles patologiske betingelser, og de viser seg i konkrete nyanser av rosa eller grått. Disse patologiske forholdene kan skape feil under overføring gjennom typisk AC-koblet optikk, eller annet AC-koblet grensesnitt. Videoforbedret eller SMPTE-kompatibel optikk er utformet for å godta disse patologiske forholdene, slik at de lengre sekvensene av enere eller nuller kan passere uten feil.

    Enheten er ikke MSA-kompatibel, men bruker isteden en annen måte å kommunisere mellom enhet og SFP på, slik at man i industrier som Broadcast, der man vanligvis ønsker at trafikken bare skal gå én vei, får store fordeler ved å velge denne «ikke-standarden».

     

    • Støtter bølgelengder 1260 til 1580nm
    • SMPTE ST-297-2006-kompatibel
    • Støtter video over SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI
    • Ikke kompatibel i samsvar med SFP MSA-standard, men tilpasset for videooverføringssystem
    • SFF-8472 Digital Diagnostic monitoring (DDM) med duplex LC-kontakt
    • Metallchassis for lav EMI
    • Støtter videopatologiske mønstre for SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M og SMPTE 424M-datahastigheter for sikker overføring.
    • Maks. effekt 0,5 W
    • Min. mottakseffekt –16 dBm patologiske mønstre
    • Min. mottakseffekt –22 dBm annet
    • Maks. mottakseffekt 0 dBm
    • Arbeidstemperatur 0 til +70 °C

Alternativer for dette produktet