Meny

Vare.nr 20100758
Nå finnes den avanserte HDMI-hybridkabelen i en armert versjon for trekking gjennom fuktige, skitne og utsatte steder. Denne armerte fiberoptiske HDMI-kabelen bruker en OM3 850nm optisk fiber til å overføre HDMI 2.0-signaler over lange avstander uten signaltap.
759 NOK eks. mva
Vare.nr 20101136
Lengdemåling av fiber blir ikke enklere enn dette. Sett en patchkabel i den bortre enden og les av lengden direkte på displayet. B.O.L.T-instrumentet gir deg enkel og lettfattelig lengdemåling som passer både til singlemode og multimode. Ingen kronglete tolkninger av måleverdier eller komplisert bruk.
7 580 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4130
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
200 NOK eks. mva
Vare.nr 20101011
NR500 Standard er en kostnadseffektiv industriell mobil ruter, utviklet for å kunne brukes i de fleste IIoT-løsninger i industrien (Industrial Internet of Things). Med to Ethernetporter, en seriell RS232/485-port, to digitale inn-/utganger samt to SIM-kortplasser gir det de beste forutsetningene for at du skal lykkes med oppgaven. Til dette kan du velge med eller uten Wi-Fi, avhengig av om løsningen din krever det.
5 090 NOK eks. mva
Vare.nr 20101328
Send 4K over HDMI2.0 i opptil 100 meter via denne fiberoptiske hybridkabelen. Kabelen fås i flere lengder og støtter 18G, 4K@60Hz 4:4:4 og HDCP1.4/HDCP2.2
548 NOK eks. mva
Vare.nr 20100221
CSFP-switchen er den perfekte løsningen for netteieren eller operatøren som ønsker å tilby flere tilkoblinger uten å bygge ut racket. Når du oppgraderer til en switchplattform i CSFP-formatet, oppfyller du ekspansjonsbehovet uten at det tar ytterligere plass, og du slipper å ta kostnader for utbygging. Du trenger bare å bytte ut en switch for å få muligheten til å koble til dobbelt så mange på kundesiden. ECS4530-54CSFP er en av de kraftigste CSFP-switchene på markedet.
21 000 NOK eks. mva
Vare.nr 20101479
Denne praktiske kofferten inneholder alt man trenger for å starte direktesendt strømming eller opptak av en produktdemonstrasjon, presentasjon, forelesning eller et forretningsmøte. Andre bruksområder kan være for bloggere og influensere som har behov for å ta med seg opptaksstudioet istedenfor å bruke mobilkameraet samt innen fjernundervisning, siden dette bærbare systemet enkelt kan flyttes mellom klasserom og skoler
72 880 NOK eks. mva
Vare.nr 20100935
Våre webreleer gir deg tilgang til alarm-/styringsporter via internett. En ekstra interessant egenskap er muligheten for å koble to enheter «rygg-mot-rygg» M2M og på den måten få en transparent forlengelse av en I/O-port eller en alarm via IP. Innebygd webserver, krever ingen ekstern programvare, all konfigurasjon og alle logiske funksjoner kan gjøres direkte i enhetens webgrensesnitt.
2 950 NOK eks. mva
Vare.nr 20101610
Alarm via SMS og telefon fra alle SNMP-produktene dine. Istedenfor SIM-kort og abonnement til alle enheter, kan du nå utstyre dem med en sentral SMS-gateway og bare ett SIM-kort som automatisk tar seg av alarmoverføringen fra alle produkter eller programvare som håndterer SNMP.
4 600 NOK eks. mva