Meny

Vare.nr 33-4248
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
339 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-5574
Blå, grønn eller oransje SFP+ Direct Attach Cable. Det er ikke bare nettverkskabler som kan fargekodes. Nå får du SFP+ DAC i flere farger. Effektforbruket med SFP+ DAC-kabel er svært lavt, noe du kan lese mer om i lenken i produktbeskrivelsen.
355 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0704
En serie industrielle eksakte gassdetektorer for å kontrollere stort sett alle typer av gasser og luftforurensning. Tydelig LED-skjerm som viser aktuell verdi, gasstype og status. Værbeskyttet, temperaturbestandig og eksplosjonsklassifisert.
2 710 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 21-1765
ECW100 er et 2x2:2 MIMO aksesspunkt ment til innfelt montering der du også har en RJ45-tilkopling for LAN samt gjennomgang for telefon, modem eller ADSL (RJ11)
1 150 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 05-0219
Halogenfri kabel LSZH (Low Smoke Zero Halogen) er et sikrere valg enn PVC-kabel. Halogenfri kabel reduserer den svarte og giftige røykutviklingen ved brann i PVC-kabler, noe som gir bedre sikt og mindre skadelig røyk. Sjansen for å finne nødutganger øker raskt når man velger halogenfrie kabler.
93,80 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1267
Hold oversikt over det faktiske effektbehovet i PoE-installasjonen, slik at du unngår å overdimensjonere PoE-injektoren eller PoE-switchen. Eller overbelaste dem. PoE-måleren viser effekten direkte i OLED-displayet, og delt inn i par, slik at du kan finne ut hvilken PoE-standard som brukes.
1 050 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-7062
IP67-klassifisert rustfritt veggskap med varme, for utstyr som må tåle både vann og kulde. Skapet takler de fleste krevende miljøer der korrosjonsbeskyttelse, støvtetthet og varme er helt nødvendig.
12 020 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 24-0153
INU-100 USB Device server gjør alle ikke-nettverksklare USB-enheter tilgjengelige i nettverket, i selv de mest vekslende industrielle miljøer. Fleksibel strømforsyning og omfattende programvarestøtte gir deg universell kompatibilitet og et perfekt produkt for alle USB-behov
5 390 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4755
Nå presenterer vi Direktroniks egen fiberomformer med full fleksibilitet! Omformeren har vanlig autosense 10/100/1000TX på kobbertilkoblingen (RJ45), men håndterer også både 100/1000FX over fibertilkoblingen.
618 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter