Meny

Vare.nr 112-1256
NetXpert XG - solid allsidig verktøy for nettverksteknikere Test fra 100 M til 10 G, RJ45 eller SFP/SFP+ Oppgraderbar med lisens
27 650 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1142
Oppdag brudd, kompresjoner, for store svinger eller andre defekter i en fiberkabel med «Fiber Checker». Den sender synlig lys i fiberkjernen, som reflekteres ut gjennom isolasjonen, slik at du raskt kan oppdage feilen med det blotte øye.
2 000 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4850
Video SFP for kostnadseffektiv video-overføring over singlemode dupleks-fiber. Denne SFP sender og tar imot data i hastigheter fra 50 Mbps opp til 11,88 Gbps. Kompatibel med SMPTE ST-297-2006, ST2081 og ST-2082.
2 210 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20100082
Med denne HD-multivieweren kan brukeren vise opptil åtte forskjellige HD digitale videokilder samtidig på én skjerm. Enheten støtter også USB-tastatur- og musefunksjoner, slik at brukeren får tilgang til alle åtte skjermer fra ett KVM-oppsett.
43 630 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20100183
Lättinstallerat nätverksanslutet läckagelarm, vattensensor 2+2 meter ingår och kan vid behov förlängas och övervaka en yta om hela 185m. Upptäcker och larmar vid minsta vattenläckage eller kondens. Att kunna alternera mellan trådburen PoE - IEEE 802.3af eller WiFi - 802.11 b/g/n (2.4GHz) anslutning i en och samma övervakningsenhet borgar för snabb och problemfri installation. Inbyggd webbserver med pushprotokoll gör det enkelt att övervaka data via tillverkarens molntjänst SensDesk (gratis för upp till tio enheter).
3 130 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4792
Switchen er Gigabitbasert og gir fire RJ45-porter og mulighet til å koble til Gigabit-fiberlenke via de to SFP-sporene. Ved hjelp av DIP-bryterens funksjoner kan du konfigurere RJ45-portene sli kat du overgår den tradisjonelle funksjonelle maksgrensen på 100 meter som gjelder for nettverkskabel.
1 700 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 104-4214
Nå kan du enkelt beskytte nettverkskabelen utendørs. Ved hjelp av denne beskyttelseskappen får du vanntett kapsling som beskytter installasjonen.
75,90 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 119-0415
Termometer med SMS-funksjon. Til hytta, garasjen, kontoret eller serverrommet. Plugg inn enheten i nærmeste stikkontakt og sett i et SIM-kort så er du raskt i gang med overvåkningen din. Enkelt, smart og pålitelig. Sender SMS til inntil fem mobilnummer ved uønskede temperaturer og ved strømbrudd. Kan bruke kontantabonnement.
709 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 125-0391
Med HDMI 2.1 tredubblar du kapaciteten till 48Gbps och kan njuta av video i 8K-upplösning. Eftersom kablarna är bakåtkompatibla med HDMI 2.0 och äldre versioner kan du redan nu installera rätt kablar även om den aktiva utrustningen för 8K ännu inte är på plats.
2 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter