Meny

Vare.nr 25-0623
Displayport 4K med datasynk og forlengelse
2 080 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4730
Fra Edge-Core har vi alltid fått gode switcher som er tilpasset tiden. Det er også deres første DIN-monterte varianter for industriell bruk. Med et herdet ytre med arbeidstemperatur mellom –40 og 75 °C, og med varianter med 6–8 kobberporter og 2–4 SFP-plasser, burde disse variantene passe perfekt til mange bruksområder.
7 030 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-1011
Endelig slipper du verktøy, blodhvite og sprukne negler når du monterer paneler og rackutstyr. Si farvel til den gamle kurvmutteren og velkommen til nye, smarte Rackstuds. En støpt plasttapp med skive og tommelskrue gjør det uendelig mye enklere og raskere å få utstyret på plass.
457 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0622
DisplayPort-Extender ukomprimert 4 k over multimode fiber er oppsiktsvekkende liten format og så energieffektiv at det kan leveres fra en USB-port. Det er derfor mulig å plassere den direkte til porten, men også enklere å passe med inuit en eksisterende design. Takket være lavt strømforbruk er varme også komplementære
15 330 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4700
ECS4100-serien er den perfekte bredbåndssvitsjen for deg som driver bynett eller leverer sluttbrukere kritiske tilkoblinger. Høy ytelses L2+ svitsj med 88Gbps svitsjkapasitet med Gigabit ut til hver bruker for eksempel i form av CPIer, PCer eller wifi-tilgang.
4 880 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-6097
Edge-Cores bare metal AS5912-54X oppfyller dagens høye krav hos både datasenter og andre leverandører av data- og skytjenester.
146 370 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 25-0561
HDMI-forlenger over partvinnet eller annen kabel – Videodistribusjon eksisterende kabel inntil 3800 m
2 680 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-2300
Koble sammen QSFP28 100G med SFP28 25G med breakout direct attach cable (DAC).
3 450 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0029
Denne smidige konverteren gir deg i tillegg til Etherwans vanlige gode kvalitet også fleksibilitet i hvordan den brukes. På SFP-siden kan du velge fritt mellom SM, MM og WDM fra det store sortimentet av SFP-moduler som finnes. Avhengig av valg av variant kan du få Dual speed på fiber siden, dvs kan du koble både 100Base og 1000Base. Perfekt hvis du nå har krav om 100Mb men raskt vil kunne endre til Gigabit. Du får ikke mer fleksibilitet fra en omformer enn dette!
1 210 NOK
Finnes i flere varianter