Meny

Vare.nr 20100613
Med LC-tangen kan du montere og demontere patchkabler på en tidsbesparende og sikker måte. Kjeften griper tak i kontaktens låsemekanisme og klemmer samtidig fast hele kontakten, slik at du kan arbeide effektivt uten å risikere å skade nærliggende kabler.
309 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 112-1142
Oppdag brudd, kompresjoner, for store svinger eller andre defekter i en fiberkabel med «Fiber Checker». Den sender synlig lys i fiberkjernen, som reflekteres ut gjennom isolasjonen, slik at du raskt kan oppdage feilen med det blotte øye.
2 020 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4130
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
158 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20100221
CSFP-switchen er den perfekte løsningen for netteieren eller operatøren som ønsker å tilby flere tilkoblinger uten å bygge ut racket. Når du oppgraderer til en switchplattform i CSFP-formatet, oppfyller du ekspansjonsbehovet uten at det tar ytterligere plass, og du slipper å ta kostnader for utbygging. Du trenger bare å bytte ut en switch for å få muligheten til å koble til dobbelt så mange på kundesiden. ECS4530-54CSFP er en av de kraftigste CSFP-switchene på markedet.
19 670 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 119-0405
STE2, gir full kontroll på temperatur og luftfuktighet. E-postvarsel hvis temperaturen overskrider dine grenseverdier. Tre sensorer og to DI, enkel installering og maksimal fleksibilitet. Velg fritt om du vil kople opp enheten via WiFi eller vanlig Ethernet kablet, støtte for strømtilførsel via PoE.
1 900 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4792
Switchen er Gigabitbasert og gir fire RJ45-porter og mulighet til å koble til Gigabit-fiberlenke via de to SFP-sporene. Ved hjelp av DIP-bryterens funksjoner kan du konfigurere RJ45-portene sli kat du overgår den tradisjonelle funksjonelle maksgrensen på 100 meter som gjelder for nettverkskabel.
2 020 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 104-4214
Nå kan du enkelt beskytte nettverkskabelen utendørs. Ved hjelp av denne beskyttelseskappen får du vanntett kapsling som beskytter installasjonen.
76,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20100303
Denne DC UPS er utviklet som strømbackup i nødssituasjoner for 12 V DC-utstyr, som for eksempel routere, modem, TV-bokser, systemer for VOIP, overvåkning, alarm og adgangskontroll, og en rekke annet kritisk telekomutstyr.
363 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 119-0415
Termometer med SMS-funksjon. Til hytta, garasjen, kontoret eller serverrommet. Plugg inn enheten i nærmeste stikkontakt og sett i et SIM-kort så er du raskt i gang med overvåkningen din. Enkelt, smart og pålitelig. Sender SMS til inntil fem mobilnummer ved uønskede temperaturer og ved strømbrudd. Kan bruke kontantabonnement.
715 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter