Meny

Vare.nr 33-4248
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
376 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 38-7062
IP67-klassifisert rustfritt veggskap med varme, for utstyr som må tåle både vann og kulde. Skapet takler de fleste krevende miljøer der korrosjonsbeskyttelse, støvtetthet og varme er helt nødvendig.
12 020 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 08-0499
Optimaliser kabelhåndteringen i trange skap og datasenter med mer smidig Ethernet-kabling. Cat6 slim er en ekstra tynn kabel som forbedrer ventilasjonen i fulle rack ved å redusere størrelsen på kabelbuntene. I tillegg blir det enklere å lese av merkingen på paneler og switcher, siden tykke kabler ikke lenger ligger i veien.
30,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 17-1800
Tilkobingskabel hvit for villa. Tilkoblingskabelen utgjøres av en fiber ( Simplex). G657 for mindre bøyeradius. LSZH
61,60 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0427
Multiinstrument til bruk innendørs i hjem, kontor, skoler, hotell og pleieinstitusjoner. Instrumentet hjelper deg å kontrollere ditt innemiljø samt måle flere av de viktigste luftforurensningene som kan påvirke din helse negativt. Eksempelvis CO2, CH2O, TVOC, PM2.5, PM10, PM1.0, det måler også temperatur og luftfuktighet.
2 470 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 12-1267
Hold oversikt over det faktiske effektbehovet i PoE-installasjonen, slik at du unngår å overdimensjonere PoE-injektoren eller PoE-switchen. Eller overbelaste dem. PoE-måleren viser effekten direkte i OLED-displayet, og delt inn i par, slik at du kan finne ut hvilken PoE-standard som brukes.
1 370 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 11-3095
Modulær kontakt til Cat6 som gjør kontakteringen raskere. Her får du en løsning der du slipper å lure på om riktig leder kom på riktig sted. Bare trekk de 8 lederne gjennom kontakten og bekreft deretter at alt sitter korrekt.
2,25 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 24-0153
INU-100 USB Device server gjør alle ikke-nettverksklare USB-enheter tilgjengelige i nettverket, i selv de mest vekslende industrielle miljøer. Fleksibel strømforsyning og omfattende programvarestøtte gir deg universell kompatibilitet og et perfekt produkt for alle USB-behov
5 390 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4755
Nå presenterer vi Direktroniks egen fiberomformer med full fleksibilitet! Omformeren har vanlig autosense 10/100/1000TX på kobbertilkoblingen (RJ45), men håndterer også både 100/1000FX over fibertilkoblingen.
618 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter