Meny

Vare.nr 20101970
HDMI-kabel 2.0 med spesialdesignet låsekobling. Sikrer at kontakten ikke løsner, og gir en sterkere tilkobling sammenlignet med andre HDMI-kabler. «Låsepinnene» midt i kontakten sørger for at den låses med høy friksjon mot chassiskontakten. Send 4K over HDMI 2.0 i opptil till 100 meter med disse fiberoptiske spesialkablene. Kablene støtter 18G, 4K@60Hz 4:4:4 og HDCP1.4/HDCP2.2
586 NOK eks. mva
Vare.nr 20101446
Dongleserver ProMAX er datasenterløsningen for å gjøre maskinvarenøkler eller USB-baserte lisensnøkler tilgjengelige over nettverket på en trygg måte. Rackformatet og de 20 raske USB-portene gir deg effektiv kapasitet på liten plass. Ved å samle alle lisensnøkler i en sentral server legger du til rette for effektivt eksternt arbeid eller moderne SaaS-løsninger, og du får sikker tilgang og oppbevaring av bedriftens eller kundenes dyrebare lisensnøkler.
27 820 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4130
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
181 NOK eks. mva
Vare.nr 20101873
Industriell konverter i minst mulig format mellom fiber og kobber, som også ved hjelp av PoE leverer strøm til tilkoblet endeutstyr med maksimalt 60 W per port. Med SFP-tilkoblingen kan du både bruke 100Base og 1000Base-optikk basert på fibernettverkets forutsetninger, noe som gjør enheten allsidig. Videre har du to RJ45-porter som brukes til å sende data og til å forsyne endeutstyret med strøm. Enheten klarer High PoE/PoE++ (IEEE802.3bt) opptil 60 W og kan for eksempel drive PTZ-kameraer eller smart belysning.
1 890 NOK eks. mva
Vare.nr 20101998
En kombinert HDMI-switch og splitter. Enheten kan brukes som HDMI-switch for å veksle mellom to kilder som kan vises på en skjerm, men også som en HDMI-splitter der én kilde vises på to skjermer. Artikkelnr. 20102370 har i tillegg støtte for utgående og innebygd 3,5 mm analog- og SPDIF-lyd
644 NOK eks. mva
Vare.nr 20101572
Sikre driften med denne smarte PDU-en, som har låsbare uttak (C13, C19) som passer alle kabeltyper uavhengig av merke. Et amperemeter med tydelig LCD-skjerm som varsler hvis du risikerer overbelastning. Viser også aktuelt strømforbruk, spenning (V), kW og kWh. Du minimerer risikoen for strømbrudd for følsomt utstyr, siden kabelen ikke kan trekkes ut ved et uhell når du arbeider ved racket.
1 180 NOK eks. mva
Vare.nr 20102306
Strømsterk PoE-løsning som er perfekt for å bryte avstandsbegrensningen på 100 meter. Enheten finnes med en PoE-effekt på opptil 60 respektive 90 W, og som varianter med enten én eller to Ethernet-utganger
1 580 NOK eks. mva
Vare.nr 20100935
Våre webreleer gir deg tilgang til alarm-/styringsporter via internett. En ekstra interessant egenskap er muligheten for å koble to enheter «rygg-mot-rygg» M2M og på den måten få en transparent forlengelse av en I/O-port eller en alarm via IP. Innebygd webserver, krever ingen ekstern programvare, all konfigurasjon og alle logiske funksjoner kan gjøres direkte i enhetens webgrensesnitt.
2 670 NOK eks. mva
Vare.nr 20102400
Stor og tydelig informasjon med nettverkstilkoblet LED-display. Finnes i modeller med fire og seks tall. Med vår serie nettverksklokker/temperaturtavler er du alltid oppdatert med riktig tid, og også med riktig temperatur hvis du vil. Passer like bra utendørs, IP66, som innendørs. Forskjellige størrelser for forskjellige behov. Med de større modellene ser du tiden på opptil 100 meters avstand. Kan også kobles til sirene/høyttaler for alarmsignal, for eksempel i skolegården når friminuttet er over. Passer i idrettshaller, kjøpesentre, svømmehaller, lagerlokaler, i skolegården eller alle typer offentlige utemiljøer.
7 740 NOK eks. mva