Meny

Skjøtekontakt
Produkter (12)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
12
 
Når det gjelder skjøte-/konverteringskontakt finnes det på markedet i hovedsak to kvaliteter. Vi har valgt å kun tilby den mer eksklusive og betydelig stivere Zirconia i alle adaptere for både multimode og singlemode.
10,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Når det gjelder skjøte-/konverteringskontakter til fiberkabel, er det hovedsakelig to kvaliteter på markedet.
40,60 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Reduser tiden som kreves for fibertilkobling, på ca. 30 sekunder kan du kontaktere din egen fiberkabel uten behov for fibersveising.
70,70 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Svart plastlokk som dekker de tomme uttakene i paneler og veggbokser.
3,05 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Adaptere til montering i fiberkanaler eller bokser. Her får du en adapter som beskytter mot støv/smuss, men kanskje viktigere, beskytter øynene dine.
97,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr111-4205
Ferrulbeskyttelse for fiber kontakt
1,75 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Til strekkavlastning og beskytte følsom fiberskjøt kreves skjøtbeskytter eller skjøthylse som krympes over fibertråden.
1,90 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr117-2809
MPO Singlemode svart
250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
At støv og smuss på fiberens velpolerte glassflater hindrer lyset fra å passere, bør være enkelt å forstå, men likevel mangler mange «fiberhattene» etter installasjon.
195 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SC-klips for å bygge sammen to simplex til en duplex.
5,60 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Når det gjelder skjøte-/konverteringskontakter til fiberkabel, er det hovedsakelig to kvaliteter på markedet.
83,10 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
15,50 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter