Meny

SFP/GBIC/XFP/CWDM

Vi tilbyr ekte Direktronik-moduler for alle merker på markedet. Dette betyr at vi selv har ressursene som kreves for å programmere og justere koden slik at modulen er optimalisert for svitsjen som den skal sitte i. En gigantisk og helt unikt kodebiblioteker under stadig utvikling gir oss mer enn 40 000 ulike kombinasjoner som garanterer at du får riktig type. 

Produkter (268)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

268

Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Oppløsning

Vis mer

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer

Range

266 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-2403
1550/1310nm, DDMI, SC, -40/+85°C
337 NOK eks. mva
 
SFP for simplex-fiber med Gigabit og SC-kontakt.
374 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
178 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-2379
SM, 1310/1550nm, 3km, DDMI SC
340 NOK eks. mva
Vare.nr 133-2455
1490/1310nm, DDMI SC
358 NOK eks. mva
Vare.nr 133-2417
1310/1490nm, DDMI, SC, -40/+85°C
231 NOK eks. mva
211 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
501 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40THz (40000 GHz) optisk båndbredde i det “lavdempede” spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen.
234 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
En SFP (small form-factor pluggable optical transceiver) Gigabit LX som gir Gigabit-hastighet opp til 20km på singlemode-fiber.
287 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
400 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40THz (40000 GHz) optisk båndbredde i det “lavdempede” spekteret.
298 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
En 10G Ethernet-port bruker bare en brøkdel av den ledige plassen i en optisk fiber. Denne skattekiste av båndbredde kan brukes til å øke tilgjengelighet i samme fiber kabelen.
1 060 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40THz (40000 GHz) optisk båndbredde i det “lavdempede” spekteret.
656 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40THz (40000 GHz) optisk båndbredde i det “lavdempede” spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen.
323 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter