Meny

SFP/GBIC/XFP/CWDM

Vi tilbyr ekte Direktronik-moduler for alle merker på markedet. Dette betyr at vi selv har ressursene som kreves for å programmere og justere koden slik at modulen er optimalisert for svitsjen som den skal sitte i. En gigantisk og helt unikt kodebiblioteker under stadig utvikling gir oss mer enn 40 000 ulike kombinasjoner som garanterer at du får riktig type. 

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

274

Range

SFP Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer
 
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
298 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40 tHZ (40 000 GHz) optisk båndbredde i det «lavdempende» spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen.
429 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-LR (long reach) for singlemode 20km bruker 1310nm bølgelengde. På avstand kortere enn 1km bør man bruke en demper på ca 2-3dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
429 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+Cu Direct Attach er et produkt å bruke som kortere patcckabel i stedet for dyrere SFP-er og fiberkabel på hastigheter opp til 10GB.
205 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20118968
SFP BiDi LC TX1550/RX1310 Multimode 1KM
679 NOK eks. mva
 
En SFP (small form-factor pluggable optical transceiver) Gigabit LX som gir Gigabit-hastighet opp til 20km på singlemode-fiber.
347 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40THz (40000 GHz) optisk båndbredde i det “lavdempede” spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen.
399 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
CWDM står for Coarse Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen.
410 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-2346
850nm, 550m, DDMI, -40/+85°C
298 NOK eks. mva
 
Endelig en SFP med innebygd micro OTDR (µOTDR EX). Fibernettets ekkolodd, OTDR (Optical Time-Domain Reflectometer), er et uvurderlig verktøy ved feilsøking og dokumentasjon av et fibernett.
14 970 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
298 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
2 180 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Den lengste avstanden er opptil 1,5 km på både 50/125 og 62.5/125, altså OM1 og OM2
593 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
220 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
En SFP for Bidi på multimode. Perfekt for deg som har fibermangel i gammelt multimotenett og ønsker å bruke det på best mulig måte. Med SFP bidi på multimode når du opp til 550 meter på simplex-fiber.
1 380 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
1000Base-EX er egentlig bare en bedre og mer kraftig variant av 1000Base-LX og forveksles av og til med denne siden begge leveres med tillegget «LH» (Long haul). Denne SFP har DDMI, digital diagnostics monitoring.
393 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
277 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP for simplex-fiber med Gigabit og SC-kontakt.
293 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40 tHZ (40 000 GHz) optisk båndbredde i det «lavdempende» spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen. Denne skattekisten av båndbredde kan altså brukes for å mangedoble fremkommeligheten i en og samme fiberkabel.
338 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
1000Base-ZX gir ca 80 km og dermed dobbelt lengde sammenlignet med 1000Base-EX. "ZX" er ikke en ratifisert internasjonal standar dmen en vel akseptert de facto-standard i bransjen.
479 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Aktiv SFP+ Direct Attach Cable (DAC) for mer stabiel koblinger på lengre avstand. Vi anbefaler aktiv kabel fra og med 7 meter, men tilbyr også passiv kabel for gunstige forhold når prisen er avgjørende.
580 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter