Meny

SFP/GBIC/XFP/CWDM

Vi tilbyr ekte Direktronik-moduler for alle merker på markedet. Dette betyr at vi selv har ressursene som kreves for å programmere og justere koden slik at modulen er optimalisert for svitsjen som den skal sitte i. En gigantisk og helt unikt kodebiblioteker under stadig utvikling gir oss mer enn 40 000 ulike kombinasjoner som garanterer at du får riktig type. 

Produkter (257)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

257

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer

Range

Vare.nr 133-4400
1295/1300/1305/1309nm
38 450 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4403
CFP4 LR4, 100Gbps, 1295/1300/1305/1310nm, 10km
36 350 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4402
1295/1300/1305/1310nm
16 960 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4406
1270/1290/1310/1330nm
36 350 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4806
CFP ER4 100Gbps 40km
72 020 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4405
CFP LR4, 40Gbps, 1270/1290/1310/1330nm, 10km
15 320 NOK eks. mva
 
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
560 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
362 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
186 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-ZR finnes ikke som ratifisert standard, men er godt akseptert som en de facto-standard i bransjen for avstand opp til ca 80km. En kraftigere variant av "ER" som også den krever dempere hvis avstanden er kortere enn 20km, vi anbefaler ca 10dB.
3 960 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+Cu Direct Attach er et produkt å bruke som kortere patcckabel i stedet for dyrere SFP-er og fiberkabel på hastigheter opp til 10GB.
172 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-LR (long reach) for singlemode 20km bruker 1310nm bølgelengde. På avstand kortere enn 1km bør man bruke en demper på ca 2-3dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
362 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
100G til 100G med en passiv direct attach cable (DAC) når du skal koble sammen to QSFP28-porter. Sannsynligvis den enkleste måten å bruke 100G på.
1 410 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4805
CFP DWDM Tunable Coherent C-Band 50Ghz 80km ZR 100Gbps LC
250 730 NOK eks. mva
 
QSFP28 AOC når du ønsker lav Bit Error Rate (BER). Til sammenligning er den optiske kabelens BER rundt en tusendel av den for kobberkabelen (DAC). Sagt litt enklere velger man mellom en feil hvert 100. sekund eller en hvert 100 000. sekund.
7 270 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP28 till 4xSFP28 Breakout Active Optical Cable (AOC) 100G
9 870 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Denne SFP+ er en helt vanlig 10GBase-LR med nedjustert effekt slik at du skal kunne bruke SFP+ singlemode på meget kort avstand uten behov for demper. Du trenger derfor ikke demper til dette produktet selv når avstanden er kort.
362 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP28 100 Gbps med MPO-kontakt
1 400 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
445 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
500 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
252 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter