Meny

SFP/GBIC/XFP/CWDM

Vi tilbyr ekte Direktronik-moduler for alle merker på markedet. Dette betyr at vi selv har ressursene som kreves for å programmere og justere koden slik at modulen er optimalisert for svitsjen som den skal sitte i. En gigantisk og helt unikt kodebiblioteker under stadig utvikling gir oss mer enn 40 000 ulike kombinasjoner som garanterer at du får riktig type. 

Produkter (177)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
177

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer

Range

 
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
446 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
815 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
En SFP (small form-factor pluggable optical transceiver) Gigabit LX som gir Gigabit-hastighet opp til 20km på singlemode-fiber.
300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP+ eller Quad SFP+ er en 4-kanas 10Gbps-modul for 40Gbps trafikk på Ethernet, Fiber Channel og QDR Infiniband. I denne utformingen for multimode og for 10GBase-SR4 når du ca 100m på OM3-fiber og 150m på OM4.
958 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-SR (short reach) bruker 850 nm bølgelengde og gir 10 Gbps over en multimode-fiber.
362 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Video SFP for kostnadseffektiv video-overføring over singlemode dupleks-fiber. Denne SFP sender og tar imot data i hastigheter fra 50 Mbps opp til 11,88 Gbps. Kompatibel med SMPTE ST-297-2006, ST2081 og ST-2082.
2 210 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
1000Base-SX gjelder kun for multimode-fiber, og avstanden avhenger av hvilken fibertype som brukes. 220 m med 62,5/125 (OM1), 550 m med standard 50/125 (OM2) men helt opp til, og over 1 km med laseroptimalisert OM3 eller OM4. Disse SFP har DDMI, altså diagnosefunksjon.
156 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-4812
CFP2 til QSFP28 adapter
4 700 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP28 Singlemode for 25GBase-T kan du kjøre enten i 25 Gbps i en port for SFP28 eller 10 Gbps i en SFP+-port. En SFP28 er altså bakoverkompatibel med SFP+. Du kan også kjøre SFP+ i 10 Gbps i en SFP28-port.
1 320 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10GBase-LR (long reach) for singlemode 20km bruker 1310nm bølgelengde. På avstand kortere enn 1km bør man bruke en demper på ca 2-3dB for å ikke risikere skade på mottakerens krets.
556 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr188-0205
10G SFP+ LR, 1310 nm, SM, 10 km, DDM
9 360 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler det seg cirka 40THz (40000 GHz) optisk båndbredde i det “lavdempede” spekteret. En 10G Ethernet-port utnytter altså bare en brøkdel av den ledige plassen.
338 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
500 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-3966
Xenpak to SFP+ adapter
1 100 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret.
1 200 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
10 Gigabit Ethernet på kobber kan etter lang ventetid nå brukes på SFP+. De fleste merkeprodusenter har ikke dette i sitt eget utvalg og derfor identifiserer denne seg som en SFP+ SR for å fungere korrekt.
1 160 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP-er for opptil 155 Mbps brukes først og fremst innenfor synkron dataoverføring med standarder for SDH STM-1 (Sonet OC-3) men passer også for asynkron ATM og 100 Mbps Ethernet i samsvar med 100Base-FX.
399 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+Cu Direct Attach er et produkt å bruke som kortere patcckabel i stedet for dyrere SFP-er og fiberkabel på hastigheter opp til 10GB.
168 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-4518
1550nm, CDR
11 550 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr133-4811
CFP til QSFP28 adapter
8 620 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter