Meny

Direktroniks ekte SFP-er, bedre enn merkeleverandøren - til en bedre pris direkte fra lageret!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Ring hvis du har spørsmål, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!

Aktive filtre Tilbake til

Produkter

17

SFP Modell

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Temperatur SFP

Vis mer

Range

925 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20113046
32G SFP28 LR, 1310nm, SM, 10km, DDM
2 060 NOK eks. mva
 
CWDM (Coarse Wave Division Multiplexing) brukes for å få flere lenker (kanaler) på samme fiber. Disse har Power Budget på 13 dB, så du må ikke ha mer enn 10 i demping på 1310 nm i systemet.
1 140 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20102581
Singlemode 40km (ER) 25Gbps
8 020 NOK eks. mva
 
SFP28 Singlemode for 25GBase-T kan du kjøre enten i 25 Gbps i en port for SFP28 eller 10 Gbps i en SFP+-port. En SFP28 er altså bakoverkompatibel med SFP+. Du kan også kjøre SFP+ i 10 Gbps i en SFP28-port.
1 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20111222
1310 nm, 20 km
1 140 NOK eks. mva
601 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP28 Singlemode for 25GBase-T kan du kjøre enten i 25 Gbps i en port for SFP28 eller 10 Gbps i en SFP+-port. En SFP28 er altså bakoverkompatibel med SFP+. Du kan også kjøre SFP+ i 10 Gbps i en SFP28-port.
555 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20113176
Multimode 300 m (ESR) 25 Gbps
665 NOK eks. mva
 
Formfaktoren SFP28 med støtte for 25 Gbps med CWDM opptil 40 km. Power Budget 19 dB.
5 460 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
1 680 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter