Meny

Direktroniks ekte SFP-er, bedre enn merkeleverandøren - til en bedre pris direkte fra lageret!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon. Vi hjelper deg å finne et mer prisgunstig alternativ i jungelen av tusenvis av ulike SFP-er. Antallet er vanskelig å begripe - vi tilbyr over 6 000 ulike varianter. De fleste med levering samme dag direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Ring hvis du har spørsmål, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!

Produkter (4)

Aktive filtre Tilbake til

Produkter
4

SFP Modell

Vis mer

Grensesnitt

Vis mer

Hastighet data

Vis mer

Kontakttype

Vis mer

Range

713 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-0599
Multimode 100 m (SR) 25G bps
1 250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4813
Singlemode 10 km (LR) 25 Gbps
2 820 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 88-0205
10G SFP+ LR, 1310 nm, SM, 10 km, DDM
8 260 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter