Meny

Vare.nr 133-4807

QSFP28 Singlemode CLR4+ 100 Gbps LC 10 km

QSFP28 for 100 Gbps opp til 10 km med LC-duplex som bruker bølgelengdene 1271-1330. Fire bølgelengder med innebygd mux i transceiveren for å kunne kjøre 100 G på vanlig duplex singlemode-fiber. Les mer

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 2
Levering 1-2 dager
9 150 NOK eks. mva
  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    QSFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    100Gbps
    Wavelength TX/RX
    1271/1330
    Range
    10
    DDMI
    Yes

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 133-5045
32 x 100 G QSFP28, 2 x 230 V AC, 6 x vifter port to power
215 720 NOK eks. mva
Vare.nr 188-2234
QSFP28 ER4 100G, 1296-1309, Singlemode, 30 km LC
43 050 NOK eks. mva
Vare.nr 133-4809
QSFP28 LR4 LC, 1295/1300/1305/1310 nm, 10 km
9 420 NOK eks. mva