Meny

Vare.nr 133-4809

QSFP28 Singlemode LR4 100 Gbps 10 km

QSFP28 for 100G opp til 10 km på singlemode duplex-fiber. Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering >21 dager
Planlagte leveranser 2024-07-22 5 st 2024-07-31 145 st
2 740 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Eksempel på kompetent switch for 100G QSFP28 er Wedge 100 fra EdgeCore. 

  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    QSFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    100Gbps
    Range *
    10
    DDMI
    Yes

Alternativer for dette produktet

 
Trenger du lengre avstander enn det QSFP28-optikken tilbyr, eller har du for høy demping over den tiltenkte strekningen? Med denne enheten kan du regenerere signalet, og på den måten slipper du problematikken med å ikke nå frem. Sett enheten halvveis, så slipper du å bekymre deg for ustabilitet. Enheten støtter 3R (retiming, reshaping og regeneration), og den kan håndtere to lenker per kort.
14 300 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Test og kvalifiser fibermoduler fra 100 Mbps til 100 Gbps med iBERT X1 for kvalitetssikring og evaluering av QSFP28, QSFP og vanlig SFP. Denne kompakte testeren kobles til USB-porten, og i tillegg til BERT gir den også alt DDMI-innhold og serienummer, og den har innebygd firekanalers effektmåler for full analyse av fibermodulen.
63 170 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
QSFP28 ER4 (Light) for avstand opp til 30 km på 100Gbps
18 120 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-4807
QSFP28 CLR4+, 1271–1330 nm, Singlemode, 10 km LC
10 100 NOK eks. mva