Meny

Vare.nr 133-5574

SFP+ Direct Attach Cable (DAC) flerfarget

Blå, grønn eller oransje SFP+ Direct Attach Cable. Det er ikke bare nettverkskabler som kan fargekodes. Nå får du SFP+ DAC i flere farger. Effektforbruket med SFP+ DAC-kabel er svært lavt, noe du kan lese mer om i lenken i produktbeskrivelsen. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet 21
Levering 1-2 dager
389 NOK eks. mva
  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP+
    Connector
    DAC
    Interface
    Copper
    Data rate
    10Gbps
    Range
    0,01

Alternativer for dette produktet

 
Den første virkelig gjennomtenkte hakefrie Cat6A patchkabelen på markedet hittil. En tynn, støpt plastbue med flenser på begge sider av festet sørger for at minimal kraft trengs for å løsne kontakten. Samtidig utgjør flensene den støtten plastuben trenger for å ikke skli av festet når kabelen trekkes bakveien på trange steder og kabelvaser.
40,70 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
SFP+ DAC Direct Attach Cable er et produkt som kan brukes som kortere patchkabel istedenfor dyrere SFP+ med laser og fiberkabel, og du får hastigheter opp til 10 Gbps. Hvis du vil konfigurere med ulike konfigurasjoner på side A og side B, så ta kontakt, vi løser det.
250 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Rød LC til LC Singlemode 9/125 Duplex Yd 2.0 mm. Unike farger gjør det enklere å identifisere og dokumentere. Det reduserer også risikoen for å ta feil kabel når omkobling skal skje. Velg den røde fiberen for utvalgte koblinger der du vil gjøre det enkelt å med det blotte øye identifisere riktig kabel og unngå kostbare feilkoblinger.
149 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Samle sammen og merk med farge samtidig. Åtte forskjellige farger gjør det enkelt å dele opp kabelstammene og forenkler dokumentasjonen. Velg modellen med fasthull når båndet skal skrus fast.
417 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Selvlåsende strips fra Panduit av polyamid med høy strekkfasthet både i standard utførelse og med skriveoverflate, såkalte merkestrips.
32,80 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter