Meny

Vare.nr 33-1500

Transponder - Konverterer mellom bølgelengder og type

Nå kan du konvertere til den bølgelengden, fibertypen eller datatypen du vil, så lenge SFP-ene har samme hastighet. Den har altså ikke 3R-funksjonaliteten som gjør det mulig å blande ulike hastigheter, men er til gjengjeld betydelig billigere enn andre. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet 16
Levering 1-2 dager
  • Tilbehør

    682 NOK
    Finnes i flere varianter
    236 NOK
    Finnes i flere varianter
    193 NOK
    Finnes i flere varianter
    249 NOK
    Finnes i flere varianter
    309 NOK
    Finnes i flere varianter
  • Teknisk specifikasjon

    Rate
    Multirate
    Interface
    SFP
    Interface
    SFP
    Power input
    5V DC
  • Dokumenter

  • Produktbeskrivelse

    Nå kan du konvertere til den bølgelengden, fibertypen eller datatypen du vil, så lenge SFP-ene har samme hastighet. Den mangler altså 3R-funksjonalitet som gjør det mulig å blande forskjellige hastigheter, men er til gjengjeld betydelig billigere enn for eksempel 33-1208.

    Opptil 2.5 Gbps multirate

    Så lenge begge SFP-er er av samme hastighet, kan du konvertere mellom multimode/multimode, singlemode/multimode, singlemode/singlemode, multimode/kobber og singlemode/kobber, fra 155 Mbps (Fast Ethernet, STM1, OC-3), 622 Mbps (OC12, STM4), 1.25 Gbps (Gigabit Ethernet), 2.125 Gbps (Fiber Channel) og helt til 2.5 Gbps (OC58, STM16).

    Kompletter med de SFPer du trenger, se "SFP/GBIC/XFP/CWDM"

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 33-1272
Multikonvertereren gir utstyret ditt riktige forutsetninger uansett hva du går ut fra og hva du vil oppnå i overføringen. Bølgelengder og fibertype er nå ikke noe problem. Bare plugg i SFP/SFP + som du trenger så tar multikonvertereren seg av resten.
2 470 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0276
En ren og nedskalert svitsj som er kompakt og maksimalt fleksibel, men uten fordyrende overvåking eller innstillinger som er vanskelige å forstå. Dessuten helt lydløs som gjør den lett å plassere ute i kontormiljøet.
1 340 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0032
Denne smidige konverteren gir deg i tillegg til Etherwans vanlige gode kvalitet også fleksibilitet i hvordan den brukes. Begge modellene er SFP-baserte og har en RJ45-port. Men deretter skiller variantene seg fra hverandre på et par viktige punkter.
1 180 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0029
Denne smidige konverteren gir deg i tillegg til Etherwans vanlige gode kvalitet også fleksibilitet i hvordan den brukes. Begge modellene er SFP-baserte og har en RJ45-port. Men deretter skiller variantene seg fra hverandre på et par viktige punkter.
1 150 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-1196
OAM 802.3ah i mediakonvertereren gir deg mulighet til å overvåke fjernendens status på en bredbåndseffektiv måte uten krevende protokoll som SNMP. Dual Speed på fibersiden automatiserer migrering til Gigabit. Selv SNMP og Web. Merk at konverteren nå er tilgjengelig med SFP-port, noe som gir deg enda en dimensjon i fleksibilitet og bruk.
1 570 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-6081
Fra EtherWan får vi alltid overlegen kvalitet, og tross sin enkelhet er EX16900-serien intet unntak. Den smidige skrivebordsutførelsen gjør at du kan plassere den både på hyllen eller på veggen. Svitsjen passer for deg som ikke har noen spesielle administrasjonskrav, men som ønsker en driftssikker og problemfri fordeler av nettverkets tilkoblinger.
963 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-6083
Fra EtherWan får vi alltid overlegen kvalitet, og tross sin enkelhet er EX16900-serien intet unntak. Den smidige skrivebordsutførelsen gjør at du kan plassere den både på hyllen eller på veggen. Svitsjen passer for deg som ikke har noen spesielle administrasjonskrav, men som ønsker en driftssikker og problemfri fordeler av nettverkets tilkoblinger.
1 100 NOK
Finnes i flere varianter