• Vi sender samme dag
  • Personlig service og gratis råd
  • Ekte omtanke
Kundeservice +47 55 50 91 50

Vare.nr 190-0855

Digi Accleport Xem seriekort

Digi AccelePort Xem er en intelligent og modulær løsning for seriell kommunikasjon som kan utvides til opptil 64 porter. Takket være kortets egen prosessor kan datamaskinen avlastes helt fra belastningen kommunikasjonen utgjør, noe som gir deg stabil seriell kommunikasjon samtidig som serveren forblir upåvirket. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet webshop 1 st
Levering 1-2 dager
9 480 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Enheten består av et serielt kort med en innebygd RISC-basert prosessor som leverer en overføringshastighet på opptil 115,2 Kbps per port, samt en interface-boks med de serielle kontaktene. Systemet gir samtidig tilgang til åtte serielle porter og tilbyr en rask, pålitelig måte å koble til terminaler, skrivere, modem, instrumenter og annet seriell periferiutstyr. Dette gjør det ideelt for for eksempel datainnsamling, kontor-/fabrikkautomatisering og industriell prosesskontroll.

  • Dokumenter

Alternativer for dette produktet

Anbefalte produkter

 
Seriell over IP. Med DS1100-serien har Tibbo tatt kontrollen over nettverkstilkoblede serieporter til et nytt spennende nivå og tilbyr PoE, wifi og også et display hvis du ønsker det.
1 870 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 20101446
15 x USB 2.0 / 5 x USB 3.0, 10/100/1000BaseT
36 370 NOK eks. mva