Meny

Vare.nr 20102089

SFP28 Singlemode Bidi WDM TX1270/RX1330 20km (LR) 25Gbps DDM

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 5 st
Levering 1-2 dager
3 190 NOK eks. mva
  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlefiber
    Data rate
    25Gbps
    Wavelength TX/RX
    1270/1330
    Range
    10
    DDMI
    DDMI
    Temperature SFP
    -40/+85C

Alternativer for dette produktet