Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20118127
Krokodilleklemmer smale rød/sort KPS-PT120 Les mer
Varianter
Et sett med smale krokodilleklemmer i fargene rød og sort.
Egenskaper alligatorklemmer
CAT III 1000V 10A / CAT IV 600V 10A i henhold til EN 61010A
KPS-PT120
KPSPT120PEINT
Finn ut hvilke materialer du trenger for forskjellige situasjoner, og velg blant mange tusen varianter som tåler UV-stråling, ekstreme temperaturer, høytrykksspyler med kjemikalier eller inneholder forskjellige sporbare materialer.
Ikke bare ser det vesentlig bedre og mer profesjonelt ut når skjermen monteres på en vegg, man får vesentlig bedre utnyttelse av gulv arealet og det ser mye penere ut. Men det aller viktigste momentet er sikkerhet, enten det er en informasjons skjerm i inngangspartiet eller den store nye skjermen på møterommet så ønsker alle bedrifter at installasjonen ikke skal forårsake skade på mennesker, dyr, eller eiendom. Å montere skjermen på en vegg er ikke den eneste trygge måten å feste en skjerm på, men det er ofte den mest foretrukne der det er hensiktsmessig mulig.
IP-klassifisering er et standardisert system som brukes for å beskrive et produkts evne til å beskytte seg mot inntrengende væsker og faste gjenstander. De to tallene i IP-klassifiseringen indikerer produktets beskyttelsesnivå mot vanninntrenging og gjenstander av forskjellige størrelser. Les mer om kapslingsgradene.
Lær deg om kobber, fiber og standarder
Benytt muligheten til å lære deg det grunnleggende om kabling, testing og de standardene du bør ha oversikt over. De stadig strengere kravene til kobber- og fibernett krever mer av deg som installatør. Nå kan du oppdatere kunnskapen din og samtidig få ideer til nye tjenester til bedriften din.
Lær hvordan du kan teste nettverk – direktesendte kurs
Benytt muligheten til å lære deg det nyeste om nettverkstesting. Direktronik og Softing tilbyr gratis direktesendte kurs med siste nytt om nettverkstesting for fiber og kobber. Nå kan du oppdatere kunnskapen din og samtidig få ideer til nye tjenester til bedriften din.