Meny

Vare.nr 33-2352

SFP Multimode (SX) 2km 1.25Gbps Industriell

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
367 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Multimode
    Range
    2
    Data rate
    1.25Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
    -40°/+85°

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 33-4725
Med to fiber- (SFP) og to kobbertilkoblinger er denne switchen en god kandidat for å tappe av og koble videre eller som ren overgangsenhet mellom fiber og kobber i nettverket ditt.
4 080 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4720
Fra Edge-Core har vi alltid fått gode switcher som er tilpasset tiden. Det er også deres første DIN-monterte varianter for industriell bruk. Med et herdet ytre med arbeidstemperatur mellom –40 og 75 °C, og med varianter med 8–14 kobberporter med PoE og 2–4 SFP-plasser, burde disse variantene passe perfekt til mange bruksområder.
8 960 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0565
33-0565 - Härdad 1x10/100/1000TX till Gigabit SFP, 12-48VDC
2 360 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter