• Vi sender samme dag
  • Personlig service og gratis råd
  • Ekte omtanke
Kundeservice +47 55 50 91 50

Vare.nr 133-4725

Industriell unmanaged switch 2+2 porter (-40/+75 °C)

Med to fiber- (SFP) og to kobbertilkoblinger er denne switchen en god kandidat for å tappe av og koble videre eller som ren overgangsenhet mellom fiber og kobber i nettverket ditt. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet webshop 2 st
Levering 1-2 dager
5 830 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Med to fiber- (SFP) og to kobbertilkoblinger er denne switchen en god kandidat for å tappe av og koble videre eller som ren avgrensning eller overgangsenhet mellom fiber og kobber i nettverket ditt. Selv om switchen er unmanaged, altså ikke har innstillinger, så støtter den likevel Daisychain og ringfunksjonalitet (Alpha-ring). Legg merke til at du naturligvis må ha en managed switch et sted i nettverket.

    EX41922 ring

    RJ45-portene har auto-negotiation 10/100/1000Base-TX, og SFP-slottene er fleksible og kan håndtere både 100Base og 1000Base-SFPer. Du trenger bare å sette DIP-switchen i riktig posisjon. Videre har switchen doble redundante strøminnganger via skrueterminal, slik at du kan mate fra to separate kilder. Med en av Etherwans mest solide varianter utvendig tåler switchen ekstrem temperatur, –40 til +75 °C. Det gjør at du nesten ikke trenger å ta hensyn til hvor den installeres. Switchen har flere tester og sertifikater i bagasjen, som vibrasjon, støt og fritt fall.

    • Herdet –40 til 75 °C
    • To SFP-slotter som klarer både 100Base/1000Base
    • Håndterer Daisy- eller Alpha-chain
    • 10K jumboframe support
    • Reléutgang for alarm ved strøm- eller koblingsbrudd.

     

  • Tilbehør

  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Interface
    RJ45/SFP
    PoE Standards
    Non-POE
    Managed
    Unmanaged
    Extended Temp
    -40/+75
    Form factor
    DIN
    Total amount ports
    4
    Port rate
    10/100/1G
    Uplink Port Rate
    10/100/1G
    Accessories
    Single Item
  • Dokumenter

Alternativer for dette produktet

Anbefalte produkter

Vare.nr 133-2346
850nm, 550m, DDMI, -40/+85°C
304 NOK eks. mva
 
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
453 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 133-2356
1310 nm, DDMI, –40/+85 °C
466 NOK eks. mva