Meny

Vare.nr 133-4316

SFP+ Singlemode BiDi WDM 20km (LR) 10Gbps DDMI

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 15 st
Levering 1-2 dager
796 NOK eks. mva
  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP+
    Connector
    LC
    Interface
    Singlefiber
    Data rate
    10Gbps
    Wavelength TX/RX
    1330/1270
    Range
    20
    DDMI
    Yes

Alternativer for dette produktet

 
BiDi som i bidirectional/dobbeltrettet og WDM som i Wave Division Multiplexing. I en optisk fiber skjuler deg seg ca. 40 THz (40000 GHz) med optisk båndbredde i det "lavdempede" spekteret.
796 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Hvis du skal overvåke serverrack og dataskap, er Poseidon2 3266 og Poseidon2 3268 de riktige produktene. Ta kontroll over temperatur og luftfuktighet samt dra nytte av andre smarte sensorer fra HWgs sortiment. DI-innganger for alarmporter fra annet IT-utstyr som for eksempel UPS, brannalarm, bevegelsesalarm. SNMPv3 og innebygd logger.
7 750 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
 
Når kravene og sikkerheten er høye, men du føler at en unik SmartKeeper Pro SFP-løsning er litt mer enn du kanskje trenger. Velg da i stedet å bruke våre nye fleksible SFP-låser.
627 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter