Meny

Vare.nr 88-3021

SFP+ Multimode 100m 16Gbps DDMI

Fibre Channel (FC) støtte for lagring, storage area network (SAN) med innebygd Clock-Data-Recovery (CDR). Datahastighetene som støttes, er 4,25 Gbit/s – 14,02 Gbit/s med makslengde 100 meter via Multimode OM3. Disse har LC duplex-kontakt. Les mer

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 7
Levering 1-2 dager
1 560 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    Multimode
    Range
    0,1
    Data rate
    16Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativer for dette produktet