Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20114610
Symmetrisk 3-veis slangekobling som muliggjør skjøting av rør med ulike diametre. Den er konstruert for å klikkes sammen over både slisset og usliset slange, og har en svært robust utforming. Perfekt for både industrielle og kommersielle applikasjoner der holdbarhet og driftssikkerhet er avgjørende. Les mer
Varianter
ABB/Harnessflex slangekobling 3-polet (TPS, TPH) er en høykvalitetsløsning for tilkobling og beskyttelse av kabler i industrielle og krevende miljøer. Den er utviklet for å passe til TPS- og TPH-slanger, og gir utmerket beskyttelse mot ytre påvirkninger som slitasje, fukt, støv og kjemikalier. Koblingen er produsert i slitesterke materialer som tåler ekstreme temperaturer, og den tilbyr IP-klassifisert beskyttelse, noe som gjør den godt egnet for bruk innen bilindustri, automasjon og andre utfordrende bruksområder.
Type: 3-polet slangekobling for TPS/TPH-slanger
Materiale: Høykvalitets plastmateriale med motstand mot kjemikalier og UV-stråling
Temperaturområde: –40 °C til +120 °C, egnet for både innendørs og utendørs bruk
Beskyttelsesklasse: Oppfyller IP66/IP67-standard for beskyttelse mot støv og vanninntrengning
Bruksområde: Ideell for applikasjoner innen bilindustri, automasjon, landbruksmaskiner og tunge kjøretøy
Denne slangekoblingen sikrer langvarig ytelse og pålitelighet, selv i de mest krevende miljøene, og gir enkel installasjon og vedlikehold.