• Vi sender samme dag
  • Personlig service og gratis råd
  • Ekte omtanke
Kundeservice +47 55 50 91 50

Vare.nr 20210001

SFP/SFP+ loopback-testmodul Industriell DDMI SEA

Når en nettverksforbindelse ikke kommer opp, må feilsøkingen begynne med å avgrense hvor feilen ligger. Denne loopback-modulen for SFP og SFP+ gir et lokalt testalternativ i kompatibelt utstyr, med LED-indikering og digital diagnostikk. Den er beregnet for testing av porter og kan brukes som et trinn før du går videre til eksterne kabler, optiske moduler og utstyret i den andre enden av forbindelsen. Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering >21 dager
696 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    Avgrens feilsøkingen ved porten

    Anta at en tilkobling ikke får forbindelse selv om kablingen og utstyret i den andre enden er kontrollert. En lokal loopback-test kan bidra til å skille et problem nær porten fra et problem lenger ute i forbindelsen. Resultatet må vurderes sammen med nettverksenhetens testfunksjoner og logger; modulen er et testverktøy og erstatter ikke en fullstendig verifisering av hele forbindelsen.

    Tilpass testen til utstyret

    Velg testmodus og hastighet ut fra protokollene som støttes av både testmodulen og vertsutstyret. LED-indikeringen gir lokal informasjon, mens DDMI kan leses av i utstyr som støtter diagnostikken. Det gjør det enklere å samle flere observasjoner under samme feilsøking.

    • Loopback-modul for SFP/SFP+.
    • LED-indikering og DDMI.
    • Oppgitt bithastighetsintervall: 100 Mbit/s - 10.7 Gbit/s.
    • Driftstemperatur: -40 til 85 °C.

    Samle testresultatet sammen med portens innstillinger for å kunne sammenligne det ved videre feilsøking.

    Opprinnelsesregion: SEA

    Betegnelsen SEA brukes for produkter med opprinnelsesland Thailand, Taiwan, Vietnam eller Malaysia. Vi har full sporbarhet for produksjon og opprinnelse. Kontakt oss hvis du ønsker å få bekreftet nøyaktig opprinnelsesland (COO – Country of Origin) for et bestemt produkt eller en bestemt leveranse.

    Våre SFP-er tilsvarer SFP-ene som er oppført i "konfigurasjon" ovenfor.

  • Teknisk spesifikasjon

    Modell SFP
    SFP+
    Kontakt
    LED indicators
    Datahastighet
    10.7Gbps
    DDMI
    Yes
    Temp
    -40°C - 85°C
    Produsent
    Direktronik
    Industriell
    Yes
    Protokoll
    10G Ethernet, 10G FC, 1G Fibre Channel, 2G Fibre Channel, 4G Fibre Channel, 8G Fibre Channel, Gigabit Ethernet

Alternativer for dette produktet