Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 121-0168
SimulCharge-adapterne er laget for å gjøre det mulig å lade et Samsung Galaxy-nettbrett samtidig som tilbehør er tilkoblet. Med SimulCharge, er du ikke lenger begrenset av batteriets gjenværende kapasitet, men kan bruke USB- og Ethernet-tilkoblinger kontinuerlig Det gir nettbrettet et langt bredere bruksområde i profesjonelle miljøer som betalingsterminaler, bookingvisning i konferanserom, kjøretøyssystemer med strekkodeleser og GPS. Les mer
Varianter
SimulCharge-adapterne er laget for å gjøre det mulig å lade et Samsung Galaxy-nettbrett samtidig som tilbehør er tilkoblet. Med SimulCharge begrenses du altså ikke lenger av batteriets gjenværende kapasitet, men kan benytte USB- og Ethernet-tilkoblinger kontinuerlig. Det gir nettbrettet et langt bredere bruksområde i profesjonelle miljøer som betalingsterminaler, bookingvisning i konferanserom, kjøretøyssystemer med strekkodeleser og GPS.
Sortimentet inneholder et flertall modeller for forskjellige kombinasjoner av Ethernet og USB. For nettverk med PoE (Power Over Ethernet) tilgjengelig er det ikke engang nødvendig med lokal nettadapter, siden nettbrettet lades samtidig som tilbehøret strømforsynes via nettverkskabelen.
Enhetene kan også leveres som et kretskort for installasjon i ulike systemer, for eksempel Informasjonskiosker i offentlige miljøer, interaktive skjermer for digital skilting osv. Kontakt oss for ytterligere informasjon.
SimulCharge er kompatibel med de fleste Samsung Galaxy, som Tab A, 4, S, Pro, Note Pro m.fl. For de nyeste oppdateringene av kompatibilitet, se listen her.
100W PoE 802.3bt – slik skiller den seg fra tidligere
Standarden IEEE 802.3bt for 100W Power Over Ethernet har blitt godkjent. Dette er forskjellen fra de tidligere versjonene, og dette må du tenke på.
Overlading av mobile enheter i kontinuerlig drift
Vi trenger knapt å påpeke for noen at mobile enheter er viktige i vårt daglige liv, men har du reflektert over hvor vanlig det er at de også brukes i helt forskjellige applikasjoner? Du ser dem innebygd i forskjellige systemer som menytavler, ordreterminaler, informasjonsskjermer, adgangskontrollsystemer og mye mer. Der blir de (og batteriene) utsatt f
USB skulle jo være enkelt. Lær deg hvordan det henger sammen. Vi forklarer USB1.0 til USB3.1 Gen2, og hvorfor USB3.0 egentlig heter noe annet. Forlenge, konvertere eller veksle. Vi har løsninger på de fleste USB-utfordringer, og vi kan teknologien.