Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 180-1800
EasyTAP 1105/2105 er meget rimelige 5-ports aggregerings-TAPer for enten "Inline" eller "Span port" og passer perfekt til feilsøking av kobbernett i både 100 og 1000Mbps hastighet. Les mer
Varianter
EasyTAP 1105/2105 er meget rimelige 5-ports aggregerings-TAPer for enten "Inline" eller "Span port" og passer perfekt til feilsøking av kobbernett i både 100 og 1000Mbps hastighet. Liten i størrelse og strøm fra USB-porten gjør den enkel å få med seg i servicevesken sammen med analysatoren.
TAP-ene kan brukes både for radisjonell “TAP-ing” (Inline) og koblet til eksisterende Span port / Mirror port på en svitsj. Med tilkobling til Span-port får du fire porter til analyseutstyr istedenfor tre ved Inline.
EasyTAP påvirker ikke den pågående trafikken, ikke en gang når det gjelder PoE. Hvis EasyTAP kobles på patchkabel som bærer PoE, så videreformidles strømmen helt transparent. Sin egen strømforsyning får den fra USB-porten.
Skyen er et felles serverrom og lagringssted som du deler med mange andre, der du leier den kapasiteten du trenger istedenfor å eie utstyret selv. Bak mye av det vi liker og bruker hver dag, finnes det en sky eller en skytjeneste, selv om vi ikke alltid tenker over det. Her får du en kort beskrivelse med noen interessante lenker som vi synes gir en god forklaring.