Meny

Vare.nr 33-2356

SFP Singlemode 40km (EX) 1.25Gbps 1310nm DDMI Industriell

Gigabit SFP for koblinger opp til 40 km med større temperaturområde for industrielle og herdede bruksområder. Les mer

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
534 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlemode
    Range
    40
    Data rate
    1.25Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
    -40°/+85°

Alternativer for dette produktet