Meny

Vare.nr 33-2351

SFP Singlemode 20km (LX) 1.25Gbps Industriell -40/+85°C

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 30
Levering 1-2 dager
  • Teknisk specifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlemode
    Range
    20
    Data rate
    1.25Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
    -40°/+85°

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 19-0680
Skal du minotirere og overvåke serverrack og dataskap, er Poseidon2 3266 og Poseidon2 3268 riktig produkt. Ta kontroll over temperatur og luftfuktighet samt dra også nytte av andre smarte givere fra HWgs sortiment. DI-innganger for alarmporter fra annet IT-utstyr som eksempelvis UPS, brannalarm, bevegelsesalarm. SNMPv3 og innebygd logger.
4 750 NOK
Finnes i flere varianter
Vare.nr 19-0400
HWG-STE Nettverkstermometer er et flott verktøy i alle nettverkstilkoplede miljøer der det stilles høye krav til kontrollert temperatur og luftfuktighet. Eksempler på bruksområder for et IP-termometer kan være alt fra temperaturovervåking av varmesystem, AC-anlegg, kjøleskap/fryser, serverrack og dataskap.
2 030 NOK
Finnes i flere varianter