Meny

Vare.nr 33-2348

SFP Multimode (SX) 2km, 1.25Gbps

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 50
Levering 1-2 dager
392 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Multimode
    Range
    1,5
    Data rate
    1.25Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 33-4755
33-4755 - 10/100/1000TX, 1x 100/1000Base SFP
626 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-4745
Hvis du trenger to porter ut fra planlagt konverter, så har vi produktene for deg. Perfekt mellom kobber og fiber når du ikke ønsker å bruke mer aktivt utstyr for å få to RJ45-porter bak. Du kan raskt og enkelt forgreine fiberen i to retninger ved den kobberbaserte delen av nettverket.
865 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-0272
En ren og nedskalert svitsj som er kompakt og maksimalt fleksibel, men uten fordyrende overvåking eller innstillinger som er vanskelige å forstå. Dessuten helt lydløs som gjør den lett å plassere ute i kontormiljøet.
2 710 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter