Meny

Vare.nr 33-4139

SFP BiDi WDM LC Singlemode 20km (LX) 1.25Gbps

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 47
Levering 1-2 dager
  • Teknisk specifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlefiber
    Range
    20
    Data rate
    1.25Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativer for dette produktet