Meny

Vare.nr 88-3020

SFP+ Singlemode 10km 16Gbps DDMI

16Gigabit Fibre Channel, 8Gigabit Fibre Channel, 4Gigabit Fibre Channel for singlemode 10km bruker 1310nm bølgelengde. Les mer

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
2 360 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    Singlemode
    Range
    10
    Data rate
    16Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
  • Produktbeskrivelse

    16Gigabit Fibre Channel, 8Gigabit Fibre Channel, 4Gigabit Fibre Channel for singlemode 10km bruker 1310nm bølgelengde.

    Støttede merkeartikkelnummer er Brocade Storage 57-0000089-01, Packetlight, Cisco Systems DS-SFP-FC16G-LW, IBM Storage 98Y2178, Transmode, ADVA 1061701131-01

    Robust eller standard

    Våre standardmoduler tåler allerede ganske høye temperaturer (+85 °C), men for ekstreme lavtemperaturer og i omgivelser med store svingninger anbefales våre robuste/industrielle varianter som tåler -40 °C / +85 °C. De er bare marginalt dyrere enn standardmodulen og det er selvfølgelig aldri en ulempe å velge den uansett bruksområde. Alltid industrielle moduler til industrielle svitsjer!

    DDMI/DMI/DOM

    Digital Diagnostic Monitoring Interface, Digital Diagnostic Monitoring og Digital Optical Monitoring er alle forskjellige benevnelser på den ekstra overvåkningsfunksjonen som gir brukeren mulighet til å lese ut sanntidsparametere fra den optiske modulen. Med støtte for dette også i svitsjen kan alarmnivåer for avleste verdier bidra til raskere feilsøking og tidlige varselsignaler på forestående problemer. Eksempler på dette er påtiske inn- og utgangseffekter, temperatur, laser bias current (de analoge delene av modulen), målespenning etc. Alt etter standard SFF-8472 MSA.

    Effektbudsjett: 6.2dB

Alternativer for dette produktet