Meny

Vare.nr 33-4420

SFP+ CWDM Singlemode 10km (LR) 10Gbps DDMI Industriell -40/+85°C

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
  • Teknisk specifikasjon

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    CWDM
    Range
    10
    Data rate
    10Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
    -40°/+85°

Alternativer for dette produktet