Meny

Vare.nr 33-4865

SFP BiDi WDM Singlemode LC 120 km 155 Mbps DDMI

SFP for 100 Mbps opptil 120 km med de litt spesielle bølgelengdene 1510 og 1590 med LC-støpsel. Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
1 720 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlemode
    Range
    120
    Data rate
    155Mbps
    Connector
    LC

Alternativer for dette produktet