Meny

Vare.nr 33-2227

SFP BiDi WDM Singlemode 20km (LX) 155Mbps DDMI

Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
175 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlefiber
    Range
    20
    Data rate
    155Mbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativer for dette produktet