Meny

Vare.nr 188-2235

QSFP28 Singlemode LC CWDM4 1271-1330nm 100Gbps 2km

QSFP28 Singlemode LC CWDM4 1271-1330nm 100Gbps 2km Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 4 st
Levering 1-2 dager
2 460 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    QSFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    100Gbps
    Range *
    2
    DDMI
    Yes

Alternativer for dette produktet

 
Trenger du lengre avstander enn det QSFP28-optikken tilbyr, eller har du for høy demping over den tiltenkte strekningen? Med denne enheten kan du regenerere signalet, og på den måten slipper du problematikken med å ikke nå frem. Sett enheten halvveis, så slipper du å bekymre deg for ustabilitet. Enheten støtter 3R (retiming, reshaping og regeneration), og den kan håndtere to lenker per kort.
14 100 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter