Meny

Vare.nr 133-4822

OSFP 400G Active Optical Cable (AOC) 10 m

OSFP Active Optical Cable for kobling OSF til OSFP med 400 Gbps. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering >21 dager
70 440 NOK eks. mva
  • Lære mer

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    OSFP
    Connector
    AOC
    Interface
    Multimode
    Data rate
    400Gbps
    Range *
    10
    DDMI
    Yes

Alternativer for dette produktet