Meny

Vare.nr 33-2090

Herdet unmanaged svitsj, PoE og SFP-valg (-40/+75C)

EX45900-serien med PoE og Gigabit på samtlige porter har en rekke smarte funksjoner, til tross for at det er en enkel svitsj som ikke er overvåkningsbar via SNMP eller web. Maskinvarebasert QoS gir deg mulighet til fire faste prioritetsgrupper og via mikrobrytere kan du aktivere beskyttelse mot "broadcast storms". Les mer

Varianter

Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
6 410 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    PoE
    Ja
    Temperature
    -40/+75C
    Ports
    5
  • Dokumenter

  • Produktbeskrivelse

    EX45900-serien med PoE og Gigabit på samtlige porter har en rekke smarte funksjoner, til tross for at det er en enkel svitsj som ikke er overvåkningsbar via SNMP eller web. Maskinvarebasert QoS gir deg mulighet til fire faste prioritetsgrupper og via mikrobrytere kan du aktivere beskyttelse mot "broadcast storms". En separat alarmport kan brukes til ekstern overvåking av strømforsyning og status for portene. Strømforsyning via PoE til etterliggende utstyr på opptil 30 W per port gjør at den passer spesielt bra til utendørsløsninger med IP-kameraer. Videre støttes Energy Efficient Ethernet EEE 802.3az som reduserer det totale strømforbruket gjennom at porter som ikke brukes, deaktiveres.

    Alarmport meddeler problemer til eksternt system.

    Via en rekke mikrobrytere bestemmer du hvilke porter som skal overvåkes. Dersom en kabel trekkes ut eller "Link Pulse" skulle forsvinne, koples reléet i alarmporten inn. På den måten kan man meddele et eksternt system (SMS, nøkkelsystem, skallbeskyttelse) om avvik på kritiske forbindelser helt uansett om man har et fungerende IP-nett eller ikke. På samme måte meddeles problemer med strømtilførselen. Smart og uavhengig av datanettet!

    • PoE med opptil 30 W per port og 120 W totalt
    • Maskinvarebasert QoS med fire prioritetsgrupper
    • EEE 802.3az gir redusert strømforbruk
    • Doble innganger for mating 24­48 V DC
    • Alarmport for overvåking av strøm og porter
    • Sertifisert i henhold til EN61000-6-2 og EN61000-6-4 EMC
    • Temperaturområde: -40° til +75°C
    • Små mål: 30 x 100 x 149 mm, DIN-montering

Alternativer for dette produktet

Vare.nr 33-2346
Temperaturbestandig SFP for Gigabit-hastighet over multimode-kabling.
392 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-2351
Temperaturbestandig Gigabit SFP som støtter 1000Base-LX for avstander opp til 20 km. Denne kan du bruke til industrielle oppgaver med temperaturer fra –40 og opp til 85 grader.
421 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
441 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter
Vare.nr 33-2356
33-2356 – 1310 nm, DDMI, –40/+85 °C
534 NOK eks. mva
Finnes i flere varianter