• Vi sender samme dag
  • Personlig service og gratis råd
  • Ekte omtanke
Kundeservice +47 55 50 91 50

Vare.nr 20123225

Krympeslange 2:1 – tynnvegget standardslange, flere farger

En tynnvegget krympeslange som fungerer som en pålitelig standardløsning for de fleste installasjoner. H-2(Z) er flammehemmende og finnes i flere farger – perfekt til alt fra isolasjon til merking og beskyttelse av kabler. Les mer

Varianter

Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering 10-14 dager
380 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    H-2(Z) 2:1 er den mest brukte krympeslangen i serien og kjennetegnes ved sin kombinasjon av enkelhet, fleksibilitet og pålitelig beskyttelse. Med et krympeforhold på 2:1 reduseres diameteren effektivt til det halve ved oppvarming, og gir en tett passform rundt kabler og komponenter. Slangen er flammehemmende i henhold til VW-1 og fungerer i temperaturer fra –55 °C opp til +125 °C, noe som gjør den til et sikkert valg i en rekke ulike miljøer.

    Finnes i flere farger for enkel identifisering og leveres på rull for smidig håndtering. I nedtrekksmenyen til høyre finner du et bredt utvalg av størrelser – fra de minste dimensjonene for elektronikk til grovere varianter for industrielle applikasjoner.

  • Teknisk spesifikasjon

    Indre diameter(mm)
    2,4
    Lengde(mm)
    150000
    Veggdimensjoner(mm)
    0,44
    Type
    Shrinking Tube 2:1
    Material
    Crosslinked polyolefin
    Min arbeidstemperatur
    -55
    Maks arbeidstemperatur
    125
    Farge
    Svart

Alternativer for dette produktet