Meny

Vare.nr 133-4820

OSFP 400G SR8 MPO 100 m

OSFP 400 Gbps med MPO12-kontakt for avstand opp til 400 meter. Første kvartal 2018 kommer vi også til å kunne tilby en switch med 400 Gbps-porter. Les mer

Tilgjengelighet 0
Levering 2-10 dager
35 540 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    OSFP
    Connector
    MPO
    Interface
    Multimode
    Data rate
    400Gbps
    Range
    0,1

Alternativer for dette produktet