Meny

Vare.nr 133-3968

CSFP Singlemode 1.25Gbps

CSFP som i Compact SFP avser en 2-porters Bidi-SFP og må ikke forveksles med en standard dupleks SFP. CSFP har kommet til for å få plass til flere porter på mindre plass, men krever at det er støtte for det i den aktive enheten. Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering >21 dager
645 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    CSFP som i Compact SFP avser en 2-porters Bidi-SFP og må ikke forveksles med en standard dupleks SFP. CSFP har blitt utviklet for å få plass til flere porter på mindre plass, men krever at støtte finnes i den aktive enheten, normalt en svitsj. Det fysiske formatet er identisk med en vanlig SFP, men de to LC-kontaktene utgjør to separate WDM-porter. Et godt alternativ til portkrevende knutepunkter innen Fiber-To-The-Home (FTTH).

    Robust eller standard

    Våre standardmoduler tåler allerede ganske høye temperaturer (+85 °C), men for ekstreme lavtemperaturer og i omgivelser med store svingninger anbefales våre robuste/industrielle varianter som tåler -40 °C / +85 °C. De er bare marginalt dyrere enn standardmodulen og det er selvfølgelig aldri en ulempe å velge den uansett bruksområde. Alltid industrielle moduler til industrielle svitsjer!

    DDMI/DMI/DOM

    Digital Diagnostic Monitoring Interface, Digital Diagnostic Monitoring og Digital Optical Monitoring er alle forskjellige benevnelser på den ekstra overvåkningsfunksjonen som gir brukeren mulighet til å lese ut sanntidsparametere fra den optiske modulen. Med støtte for dette også i svitsjen kan alarmnivåer for avleste verdier bidra til raskere feilsøking og tidlige varselsignaler på forestående problemer. Eksempler på dette er optisk inn- og utgangseffekter, temperatur, laser bias current (den analoge delen av modulen), strømforsyning osv. Alt etter standard SFF-8472 MSA.

  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    CSFP
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    1.25Gbps
    Wavelength TX/RX
    1310/1490
    Range
    20
    DDMI
    Yes

Alternativer for dette produktet

Direktroniks SFP-er, bedre enn merkeleverandørenes!

Alle vet det; merke-SFP-er koster skjorta. Derfor tilbyr vi på Direktronik våre helt egne ekte SFP-er. Disse har tilsvarende konfigurasjon og funksjon som merkeleverandøren, til en helt annen pris.

Til en bedre pris direkte fra lager!

Vi tilbyr ekte Direktronik-moduler for alle merker på markedet. Dette betyr at vi selv har ressursene som kreves for å programmere og justere koden slik at modulen er optimalisert for svitsjen som den skal sitte i. En gigantisk og helt unikt kodebiblioteker under stadig utvikling gir oss mer enn 40 000 ulike kombinasjoner som garanterer at du får riktig type. Ofte med samme dag levering direkte fra vårt lager i Nynäshamn.

Når du kjøper våre SFP-er inkluderes også Direktroniks gratis tekniske støtte med rådgivning og personlig service. Det innebærer at du får genuin omtanke hele veien fra bestilling til installasjon.

Slik velger du

  1. Velg varenummeret (industriell temperatur, DDM, bølgelengde, etc.)
  2. Velg konfigurasjon fra "drop-down menyen" (HP, Cisco, Juniper, H3C, etc.)

Ring hvis du har spørsmøl, 21 38 17 58. Vi er glade for å hjelpe til og svarer med én gang!