Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20113175
PAAG ET3124B er utformet slik at 4 x 5K PC-er med to skjermer kan styres av et sett med tastatur, mus og 2 DisplayPort-skjermer. Denne KVM-svitsjen med to skjermer på 5K er egnet for multimedieapplikasjoner med ultrahøy oppløsning som støtter oppløsninger på opptil 8K, 60 Hz, SuperSpeed USB Gen 3.2-enheter og 3,5 mm analog stereolyd for å oppfylle alle behov. Les mer
Varianter
Dual Monitor-funksjonen støtter ikke bare de vanlige, men også de nyeste PC-grafikkortene for flere bildeskjerminnstillinger for å utvide skrivebordet og øke arbeidsområdet over skjermer, noe som bidrar til å øke produktiviteten og er ideelt for PC-gamere, innholdsskapere, grafiske designere, CAD- og CAM-designere og brukere i utdannings- og finansinstitusjoner for å jobbe effektivt.
Denne 5K KVM-svitsjen med mulighet for to skjermer støtter oppløsninger på opptil 8K 60 Hz (4:4:4)(DSC), 4K 144 Hz, 5K 120 Hz, 4K 144 Hz eller 4K 120 Hz oppdateringsfrekvens for jevn spilling, kompatibel med HDCP-spesifikasjoner, og støtter EDID-gjennomgang på 16:9-, 21:9- eller 32:9-skjermer.
PAAG-ET3124B