Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20113316
4x2 KVM-matrise med roamingfunksjon for mus og PBP-funksjon i fullformat, 4K HDMI KVM-svitsj lar brukerne kontrollere 4 datamaskiner og velge to forskjellige PC-videokilder som skal vises på to skjermer eller en PBP-skjerm. PBP-funksjonen i fullformat betyr at videokildene kan vises på PBP-skjermen i fullskjerm (som tar opp hele skjermen) uten forvrengning og sorte kanter. Les mer
Varianter
Når én PBP-skjerm eller to skjermer er koblet til KVM-svitsjen, lar funksjonen for roaming av mus brukeren flytte markøren over kanten av skjermen (én tilkoblet PBP-skjerm) eller over skjermgrensen til en annen skjerm (to tilkoblede skjermer). Brukere kan sømløst bytte mellom 2/4 datamaskiner (avhengig av modell) ved å bevege musepekeren og få kontroll uten å trykke på noen knapp eller legge inn en hurtigtastkommando.
Hva er EDID?
Utvidede skjermidentifikasjonsdata (EDID) er en teknikk som brukes for bildesignaler mellom datamaskiner og -skjermer eller projektorer som oppretter en toveis identifikasjonskanal for å fortelle datamaskinen hvilken oppløsning skjermen er i stand til å reprodusere.
Hva er HDCP?
High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) er en form for digital kopibeskyttelse, utviklet av Intel Corporation for å beskytte digitalt lagret lyd- og bildemateriale når det sendes over visse grensesnitt