• Vi sender samme dag
  • Personlig service og gratis råd
  • Ekte omtanke
Kundeservice +47 55 50 91 50

Vare.nr 20204473

ABB/Harnessflex Slangekobling Vinkel EPS-EPH

Vinklet slangekobling for trange områder og sikker kabelføring. EPS/EPH fra ABB Harnessflex er en 90-graders slangekobling som kombinerer plassbesparelse med solid beskyttelse i miljøer hvor kabler må føres i vinkel. Les mer

Varianter

Minsta antal 400 st
Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering 35 dager
12,90 NOK eks. mva
  • Produktbeskrivelse

    ABB/Harnessflex EPS/EPH er en vinklet slangekobling som muliggjør kompakt og sikker kabelføring der plassen er begrenset, eller hvor kabler må føres i 90 graders vinkel. Koblingen er kompatibel med både slisset slange (EPS) og usliset slange (EPH), og er ideell for bilindustri, automasjon og andre krevende bruksområder.

    Koblingen klikkes enkelt på plass og gir et solid, vibrasjonssikkert feste – helt uten verktøy. Den er laget av slitesterkt materiale med høy motstand mot kjemikalier, UV-stråling og ekstreme temperaturer. Med IP66/IP67-klassifisering gir den pålitelig beskyttelse mot støv, fukt og ytre påvirkning.

  • Teknisk spesifikasjon

    Type
    Tube Connector

Alternativer for dette produktet