Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20122546
Elpress uisolerte endehylser i området 0,25–50 mm² er utviklet for effektiv og sikker avslutning av flertrådede kobberledere. Les mer
Varianter
Elpress uisolerte endehylser er produsert i 99,95 % kobber og fortinnet (Cu/Sn) for optimal elektrisk ytelse og korrosjonsbeskyttelse. Med størrelser fra 0,25 mm² til 50 mm² er de det perfekte valget for deg som ønsker en sikker, stabil og holdbar kabeltilkobling i både industrielle og kommersielle installasjoner. Produktene er CSA-godkjente og oppfyller bransjens krav til kvalitet og pålitelighet.
Egenskaper og fordeler:
– Høykvalitets materiale: Kobberkjerne gir utmerket ledningsevne og lav kontaktmotstand
– Forhindrer oppflising av ledertråder: Gir ren, profesjonell avslutning og forbedret kontakt i skruklemmer
– Allsidig bruk: Egnet for elektriske, industrielle og elektroniske applikasjoner
– Kompatibel med Elpress pressverktøy: Sikrer sterk og langvarig krimpforbindelse
– Standardiserte mål: Oppfyller gjeldende normer for sikker tilkobling
Uisolerte endehylser benyttes der ekstra isolasjon ikke er nødvendig, for eksempel i innkapslede koblingspunkter eller med ekstra beskyttelseshylser. Ved å bruke Elpress endehylser får du en optimal kontaktflate, reduserer risikoen for dårlig tilkobling og beskytter lederens integritet.
Tilgjengelig i et bredt spekter av dimensjoner fra 0,25 til 50 mm² for å møte ulike installasjonsbehov.
Finner du ikke akkurat din størrelse, har spørsmål eller ønsker å tilpasse kabelskoen etter egne behov, kontakt oss gjerne på info@direktronik.no – vi hjelper deg gjerne.
Tekniske data finner du under hver enkelt produkt ved å utvide overskriften Teknisk spesifikasjon nederst på siden.