Skriv inn din e-post
Produkter
Finn blant alle våre produkter
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Andre måter å finne på
Vare.nr 20100478
1-kanals 3G-SDI In + 1 Loop Out + AV Backward Video + 1-kanals 10/100M Ethernet + 2-kanalers Tally + 1-kanals toveislyd + 2-kanalers RS422 (Singlemode, Multimode fiber, LC, 20 km) Les mer
Varianter
Denne Multiplexer lar deg overføre 3G, HD eller SD-SDI i samsvar med SMPTE 424M-2006, 292 og 259. Den kan overføre 10/100 Base-T Ethernet RS422, Audio, Ethernet, Tally, Intercom og Returvideo over Singlemode- eller Multimodefiber. Alle datakanaler er tilgjengelige samtidig. Løsningen overfører et 3G/HD-SDI-signal fra kameraet til basestasjonen og en returvideo (3G/HD-SDI), fjernhåndterer data, genlock, intercom, tally, audio og i tillegg også 10/100M Ethernet. Systemet styrer alle signaler som trengs for en 3G/HD-SDI flerkameraproduksjon til en SM/MM taktisk eller SMPTE hybridfiberkabel med garantert robust og problemfri tilkobling for alle typer studio- eller avstandsproduksjon.
Fiberbåret AV – strømmende media via fiber
Audio-Visual (AV) er et område som ofte stiller svært strenge krav til overføring av blant annet strømmende video, bilder og lyd, både når det gjelder kabler og annet utstyr. Fiberoptikk gir ikke bare større båndbredde over lengre avstander, men også bedre beskyttelse mot forstyrrelser, mindre størrelse og lavere vekt. Den tradisjonelle kobberkabelen b
Broadcasting-produksjon og bearbeiding med krav til båndbredde
I takt med at kameraer og sendeteknologi utvikles, implementeres SDI-versjoner med broadcast- og digitalkinoklasse når det kommer til oppløsning, bildehastighet (bilder i sekundet) og fargedybde. Dette for å håndtere de økte kravene til båndbredde som ukomprimerte videosignaler innen profesjonell produksjon og bearbeiding medfører.
Overfør SDI raskere og lengre via fiber
Direktronik tilbyr kostnadseffektiv 12G-SDI-overføring over fiber (ekstern maskinvare eller intern SFP-modul). SDI har en rekke fordeler sammenlignet med andre grensesnitt og standarder for profesjonell overføring av lyd og bilde. Det er ikke bare kabellengden og kostnaden, men også selve den fysiske tilkoblingen og at lyd og bilde er helt ukomprimert.