Meny

Vare.nr 20104079

SFP28 Singlemode Bidi WDM TX1330/RX1270 40 km (LR) 25 Gbps DDM

SFP28 for 25G over simplex-fiber, slik at du kan spare på antall fibre. Avstander opp til 40 km med overføring 1330 nm og mottak 1270 nm. Power Budget 12 dB. Les mer

Varianter

Ser du ikke oppsettet? Kontakt oss - vi hjelper deg til riktig løsning!
Tilgjengelighet webshop 0 st
Levering 10-14 dager
6 740 NOK eks. mva
  • Teknisk spesifikasjon

    Model SFP
    SFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlefiber
    Data rate
    25Gbps
    Wavelength TX/RX
    1330/1270
    Range
    10
    DDMI
    DDMI
    Temperature SFP
    -5-70

Alternativer for dette produktet